Міжнародна науково-практична конференція магістрантів та аспірантів «Україна і світ: гуманітарно-технічна еліта і соціальний прогрес»

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МАГІСТРАНТІВ ТА АСПІРАНТІВ «УКРАЇНА І СВІТ: ГУМАНІТАРНО-ТЕХНІЧНА ЕЛІТА І СОЦІАЛЬНИЙ ПРОГРЕС»

Вже тринадцята Міжнародна науково-практична конференція магістрантів та аспірантів «Україна і світ: гуманітарно-технічна еліта і соціальний прогрес» відбулася 10 квітня 2019 р. у стінах НТУ “ХПІ”. У конференції прийняв участь аспірант нашої кафедри Криворучко Максим, виступивши з доповіддю на пленарному засіданні.

У роботі секції № 6 «Розвиток сучасного українського суспільства: соціологічний та політологічний вимір» взяли участь 28 студентів факультету соціально-гуманітарних технологій,  навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії, навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу.

За результатами плідної наукової роботи грамотами були відзначені  виступи студентів за наступними трьома категоріями:

«За кращу наукову доповідь»:

  • Литвиненко Юлія, СГТ-36Б, «Соціолінгвістичні процеси в сфері міських найменувань»;
  • Дигун Карина та Швачка Кристина, СГТ-56 А, Б, «Метод спостереження у дослідженні проблем студентства на прикладі НТУ «ХПІ».

«За актуальне наукове дослідження»:

  • Вєцу Надія, СГТ- 57, «Нерівний шлюб»;
  • Прокопенко Андрій, СГТ-57, «Плюси та мінуси легалізації проституції».

«За плідний науковий пошук»:

  • Тер-Акопов Андрій, СГТ-57, «Упередження і сучасна людина»;
  • Безугла Яна, 1 БЕМ 302.8, «Теорія суспільства Герберта Спенсера».

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.