Теоретичний семінар 10 жовтня 2017р.

ТЕОРЕТИЧНИЙ СЕМІНАР

“Міжнародна безпека і державна політика в сфері євроатлантичної інтеграції України”

10 жовтня на кафедрі пройшов теоретичний семінар на тему «Міжнародна безпека і державна політика в сфері євроатлантичної інтеграції України». Колективом кафедри активно обговорювалися питання про політичний і військовий вплив НАТО на процеси підтримки безпеки в Європі, особливості перспектив і військової і політичної готовності України до вступу в НАТО, а також специфіка державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції.

В теперішніх умовах взаємодія нашої держави з НАТО підпорядковується, насамперед, потребам максимального зміцнення обороноздатності Української держави та реформування її Збройних сил, наближенню до стандартів організації, що дозволить в майбутньому відповідати критеріям, необхідним для приєднання до НАТО.

Консультації та співробітництво між Україною і НАТО охоплюють широке коло галузей, починаючи від операцій з підтримання миру,  реформування структур безпеки та оборони, безпосередньої військової співпраці і озброєнь до планування на випадок надзвичайних станів цивільного характеру, науки і навколишнього середовища і суспільної дипломатії. А з огляду на конфлікт з Росією, співпраця у багатьох напрямках зараз активізується з метою підвищити здатність України забезпечити власну безпеку.

З доповідями виступили проф. І. П. Рущенко, проф. Е. Ю. Клименко та доц. Н. А. Ляшенко. В обговоренні теми взяли зацікавлену участь всі викладачі та співробітники кафедри.

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.