ХАРКІВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МАРАФОН

12 квітня 2014 р.

12 квітня у нашому місті проходило одне з найяскравіших спортивних заходів року –
Харківський Міжнародний Марафон. Легкоатлетичний пробіг такого рівня в Харкові був проведений вперше і став одним з наймасовіших забігів року в Україні.

марафон1

У змаганнях взяли участь понад 10 тисяч людей з 17 країн світу, серед яких Росія, Німеччина, Кенія, США і Ефіопія.
Програма марафону складалася з кількох забігів: марафон (42 км), напівмарафон (21 км), забіги на 10 км і 3 км. Студенти нашого університету також взяли участь у цих змаганнях.

У забігу на 3 км: Марія Ващілова (ІФ-70), Олександр Роговенко (ІФ-52д),
Дмитро Кухтин (ЕМ-93) (№ 10671).

марафон6У забігу на 10 км : Оксана Запорізька ( ІФ- 70 ) , Максим Дупляк ( ІФ- 71 ).

марафон3В напівмарафоні ( 21 км) : Олексій Погорілий ( ІФ- 71 ) (№ 3004 ) – зайняв 12 місце в загальному заліку , Павло Чопик ( ІФ- 71 ) (№ 504).

марафон5марафон4марафон2

На марафонську дистанцію ( 42 км) ризикнула « замахнутися » лише одна студентка нашого університету Любов Сич ( ІФ- 71 ) (№ 1126 ) . У загальному заліку вона зайняла 6 місце.

марафон7

А в якості вболівальників участь у цьому спортивному святі взяло ще дуже багато студентів нашого університету з усіх факультетів . Вони дуже підтримали спортивний дух учасників змагань і зробили це свято яскравим та незабутнім.

Бажаємо всім учасникам Харківського Міжнародного Марафону спортивних перемог! Ми пишаємося Вами!