МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БАДМІНТОНУ YONEX ESTONIAN INTERNATIONAL-2015

14-17 січня 2015р.
МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БАДМІНТОНУ
«YONEX ESTONIAN INTERNATIONAL-2015»

бадминтон эстония

14-17 січня в Таллінні проходив Міжнародний турнір з бадмінтону «Yonex Estonian International-2015».

ЖАРКА ЄЛІЗАВЕТА
Майстер спорту України міжнародного класу
(бадмінтон)

В медальну зону в Естонії потрапила Єлизавета Жарка (група ІФ-79) у складі жіночої пари. На шляху до 4-ці Єлизавета Жарка в парі з Наталією Войцех (Дніпропетровськ) не без проблем обіграли пару з Німеччини і дві пари з Франції, а ось у півфіналі у впертій боротьбі поступилися датчанкам. В результаті наші дівчата стали бронзовими призерами турніру.

Влада Лесная Польша

В одиночній категорії виступала Владислава Ліснва (група ІФ-73), вона стартувала в перший день з кваліфікації і пройшла в основну сітку.

САМАРЧАНЦ ДАР'Я
САМАРЧАНЦ ДАР’Я
Майстер спорту України
(бадмінтон)
(бадмінтон)

У другий день змагань в боротьбу вступили Дар’я Самарчанц (група ІФ-72) і Єлизавета Жарка (група ІФ-79). Дівчата пройшли перший тур в одиночках, потрапивши в 16, але пройти далі не змогли.

НЕСТЕРЕНКО КИРИЛО
(бадмінтон)

У чоловічій одиночці Кирило Нестеренко (група ІФ-70) виграв 2 гри у кваліфікації, але поступився у третьому турі кваліфікації спортсмену з Фінляндії.