ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА НА КУБОК ОЛІМПІЙСЬКОГО ЧЕМПІОНА ВІКТОРА РУБАНА

9 січня – 11 січня 2015р.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА
НА КУБОК ОЛІМПІЙСЬКОГО ЧЕМПІОНА ВІКТОРА РУБАНА

Влучне окой і міцна рука допомогли харківським стрільцям завоювати перемоги на Всеукраїнському турнірі на Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана.

лук Рубан

Сьомий раз поспіль харківський турнір за традицією відкриває змагання нового року для українських лучників. Поборотися за медалі та кубки від олімпійського чемпіона в Харків з’їжджаються кращі стрілки країни. Турнір нинішнього 2015 винятком не став і спорткомплекс Національно університету ім. Каразіна з 9 по 11 січня зібрав близько 120 спортсменів з шести областей України, які повели боротьбу в особистих і командних змаганнях в класичному і блочному луці.

Волобуева Павличенко Дарья

У цьому турнірі брали участь і спортсмени НТУ «ХПІ» – студентки групи ІФ-72 Анастасія Волобуєва і Дарина Павличенко. Даша завоювала золоту медаль у командних змаганнях, а Настя – дві срібні медалі в класичному луці і командних змаганнях.