СТУДЕНТСЬКІ ЗМАГАННЯ З БОРОТЬБИ

18-19 березня 2015 р.

борьба18-19 березня 2015 на базі спорткомплексу Національної юридичної академії пройшли змагання з боротьби серед студентів м.Харкова.
18 березня відбувся уже традиційний Турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті заслуженого тренера України, судді міжнародної категорії, доцента кафедри фізичного виховання НТУ «ХПІ» Халатова Роберта Олександровича.

ХалатовСеребрянимі призерами турніру стали: Аббасов Роман (ІФ-70), Будник Іван (ІФ-70), Мельник Андрій (ІФ-73), Давидкин Роман (О-43б) і Кавешніков Ілля (ТМ-80б). Бронзу вибороли: Онопко Олександр (ТМ-21), Халявин Владислав (ІТ-13а), Задорожний Олексій (ІТ-14ск), Шмадченко Антон (АП-34).
Тренери з вільної боротьби: Бочкарьов Сергій Володимирович, Ґрдзелідзе Сергій Ріпатовіч, Евтіфіев Андрій Сергійович.
сборная ХПИ по борьбе19 березня пройшли змагання серед студентів м Харкова з греко-римської боротьби. Переможцями стали: Гніва Дмитро (ІФ-72), Подопригора Андрій (ІТ-41) і Подопригора Богдан (ІТ-13а). Друге місце посіли: Ласиця Володимир (ІТ-30а) і Русанов Руслан (ІТ-53б). Третє місце посіли: Гніва Володимир (МТ-10а) і Бодня Едуард (ІТ-21).
Тренує хлопців Титаренко Віктор Михайлович.