Бадмінтоністи ХПІ завоювали Кубок України

У Києві завершилися змагання за Кубок України з бадмінтону, в яких взяли участь сто кращих спортсменів країни. Політехніки вибороли два «золота», одне «срібло» і три «бронзи» ​​у чотирьох з п’яти категорій, представлених на турнірі.

Студентка НТУ «ХПІ» Марина Ільїнська зійшла на перше місце п’єдесталу двічі — в жіночій одиночній та жіночої парній категоріях (разом з партнеркою Єлизаветою Жаркою).

В одиночній категорії взяла «бронзу» студентка Анна Міхалькова.

Викладач кафедри фізвиховання Політеху Віталій Конов і студент ХПІ Олександр Шмундяк посіли друге місце в чоловічій парній категорії.

Віталій також отримав «бронзу» в змішаній категорії разом із студенткою вишу Владиславою Лісною.

Студентка ХПІ Анастасія Прозорова з партнеркою Валерією Рудаковою посіли третє місце в жіночій парній категорії.

Півфінальні ігри відбулися 1 лютого. У жіночій одиночній категорії Марина Ільїнська здолала Христину Джангобекову з рахунком 21:12, 17:21, 21:12. Пара Віталій Конов — Олександр Шмундяк перемогли дует Владислав Булденко — Микола Мартиненко (21:12, 21:16). Також у півфіналі жіночої парної категорії Марина Ільїнська разом з Єлизаветою Жаркою виграла у Христини Джангобекової та Дар’ї Самарчанц (21:8, 21:19).

Ще один дует у складі Анастасії Прозорової та Валерії Рудакової не пройшов півфінальні гри, поступившись Юлії Казаріновій та Олені Прус (12:21, 21:9, 21:11). А змішана пара Віталій Конов — Владислава Лісна програли дуету Кирило Леонов — Наталія Войцех (18:21, 21:16, 21:12). Також не дійшла до фіналу Анна Міхалькова, поступившись Наталії Войцех з рахунком 21:11 21:11.

У фіналі, який відбувся 2 лютого, Марина Ільїнська зіграла двічі. Вона здолала Наталю Войцех в одиночній категорії з рахунком 21:16 19:21, 21:13, а разом з Єлизаветою Жаркою посіла перше місце в жіночій парній категорії, обігравши дует Юлія Казарінова — Олена Пріус (21:8, 21:9).

У фінальних іграх не зіграв дует Віталій Конов — Олександр Шмундяк, через травму В.Конова. Таким чином перше місце автоматично дісталося їхнім суперникам — Івану Дружченку та Олександру Колеснику, а політехніки отримали «срібло» чемпіонату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *