Чемпіонат України з бадмінтону

4-07 листопада в Дніпрі в спорткомплексі “Метеор” проходив особистий Чемпіонат України з бадмінтону, на який з’їхалися близько 90 найкращих бадмінтоністів країни з семи регіонів України.
Студентки НТУ “ХПІ” Анастасія Прозорова (1.СГТ101.8б) і Анна Міхалькова (2.СГТ202п.8) стали призерами Чемпіонату України-2019.
Анастасія Прозорова в парі з Валерією Рудаковою завоювали срібні медалі чемпіонату (тренує дівчат заслужений тренер України Махновський Геннадій Абрамович, випускник НТУ “ХПІ”).
А в одиночних змаганнях серед жінок Ганна Міхалькова посіла третє місце (тренер Ані – заслужений тренер України Стерін Михайло Борисович, випускник НТУ “ХПІ”).
Необхідно також відзначити результати наших випускників. Чемпіонками України в різних категоріях стали Марина Ільїнська і Єлизавета Жарка, бронзові медалі завоювали Марина Ільїнська, Олена Прус, Ольга Михайленко. Всі вони випускники спеціальності “Фізична культура і спорт”.