СПИСОК ЗБІРНИХ КОМАНД НТУ „ХПІ”
(2013-2014 н.р.)
Аеробіка спортивна |
||||
жінки | ||||
АДАМЕНКО Юлія Олегівна | БФ-52 | І р. | ||
БОНДАРЕВА Катерина Олександрівна | ЕК-61 | І р. | ||
ІСПРАВНІКОВА Вікторія Миколаївна | ІФ-70 | І р. | ||
КУЦЕНКО Юлія Сергіївна | БФ-40а | І р. | ||
ЛЕВКІНА Ольга Ігорівна | Н-33 | І р. | ||
ПІППАРІНЕН Маргарита Андріївна | ЕК-29 М | КМС | ||
РОМАНОВА Катерина Андріївна | О-41в | І р. | ||
РОМАНОВА Ольга Андріївна | О-41в | І р. | ||
Тренер: Капустіна Тетяна Володимирівна |
Армспорт |
||||
чоловіки | ||||
Боєв Вадим Володимирович | АП-58 С | І р. | 75 кг | |
БОЖКО Віталій Віталійович | МШ-41а | І р. | 70 кг | |
ВЛАСЕНКО Сергій Олександрович | ЕМ-58 С | КМС | 60 кг | |
ДІДИК Віталій Вікторович | КІТ-50 | І р. | 80 кг | |
ЄРЬОМИН Володмир Володимирович | ТМ-60 | І р. | 90 кг | |
ЖЕГУС Владислав Віталійович | ХКТК | КМС | 65 кг | |
ЗІМОДРО Євген Миколайович | ТМ-49б | І р. | 60 кг | |
ЗЮБАН Олексій Дмитрович | ТМ-40а | І р. | 65 кг | |
ІВАНЦОВ Дмитро Олегович | Е-39 С | І р. | 100 кг | |
ІГНАТЕНКО Андрій Олександрович | Е-19б | І р. | 55 кг | |
КАРЄВ Артем Ігорович | ІТ-59б | І р. | 70 кг | |
КІПРЕНКО Роман Анатолійович | Е-30 | І р. | 60 кг | |
КОВАЛЕНКО Максим Юрійович | МШ-50 | КМС | 75 кг | |
КОНОЗ Андрій Олександрович | ТМ-30 | І р. | 80 кг | |
ЛАЗАРЕНКО Артем Олександрович | Асп-ра | І р. | 90 кг | |
ЛЮБІМОВ Андрій Ігорович | Н-22 | І р. | 70 кг | |
ОСИНСЬКИЙ Олександр Валентинович | Е-20а | І р. | +100 кг | |
РАСТВОРОВ Олександр Геннадійович | Е-39 С | І р. | 75 кг | |
СВЯТЕНКО Євген Сергійович | Е-39 М | І р. | 65 кг | |
ТОКАРЕВ Роман Олександрович | Е-21 | І р. | 100 кг | |
ЧАЛИЙ Дмитро Вікторович | ФТ-40 | І р. | 70 кг | |
ЯКУНІН Максим Євгенович | ТМ-70а | І р. | 80 кг | |
ЯЩЕНКО Денис Анатолійович | МШ-30б | І р. | 85 кг | |
жінки | ||||
БАХТА Марія Юріївна | ІТ-12б | І р. | 70 кг | |
ГОРОБІНСЬКА Юлія Юріївна | Е-58а С | КМС | 65 кг | |
ДІДЕНКО Оксана Володимирівна | ЕМ-91 | І р. | 55 кг | |
КОКОРОВЕЦЬ Ірина Сергіївна | Е-59 М | І р. | 55 кг | |
КРИВСУН Маргарита Віталіївна | ЕМ-59 | І р. | 65 кг | |
ПОПОВА Інна Ігорівна | Е-59 М | І р. | 55 кг | |
ТРЕГУБОВА Олена Володимирівна | Е-28 М | КМС | +70 кг | |
ЦАП Кристина Григорівна | Е-59 М | КМС | 65 кг | |
ЦЕЦХЛАШВІЛІ Тамара Йосифівна | Е-51 | І р. | 60 кг | |
ШЕВЧЕНКО Вікторія Сергіївна | ІФ-20а | І р. | 55 кг | |
Тренер: Петренко Володимир Олексійович |
Бадмінтон |
||||
чоловіки | ||||
ДМИТРИШИН Микола Володимирович | ІФ-78 С | МС | ||
НЕСТЕРЕНКО Кирило Олександрович | ІФ-70 | МС | ||
СЕРГІЙ Михайло Борисович | ІФ-73 | МС | ||
жінки | ||||
ДМИТРИШИН Анастасія Володимирівна | ІФ-72 | МС | ||
ЖАРКА Єлизавета Юріївна | ІФ-79 | МСМК | ||
КРЮЧКОВА Анна Родіонівна | ІФ-79 | МС | ||
ЛІСНА Владислава Русланівна | ІФ-73 | МС | ||
НАДТОЧІЙ Ольга Іванівна | ІФ-78 М | МС | ||
САМАРЧАНЦ Дар’я Рубенівна | ІФ-72 | МС | ||
Тренер: Конов Віталій Сергійович |
Баскетбол |
||||
чоловіки | ||||
І збірна | ||||
АСТАХОВ Ілля Андрійович | МШ-31б | І р. | ||
БОРОВСЬКИЙ Родіон Валентинович | ІФ-79 М | КМС | ||
ВОЛІН Олександр Валентинович | ІФ-70 | І р. | ||
ГОНТАР Артур Олександрович | ІТ-13а | І р. | ||
ІБНІАЙШ Юніс Махомедович | ІТ-12б | І р. | ||
КЛИМЕНТЬЄВ Валерій Олександрович | ІФ-79 С | КМС | ||
ЛЯШЕНКО Олександр Ігорович | ІФ-70 | КМС | ||
МИХАЙЛОВ Антон Володимирович | ІФ-79 М | МС | ||
ОЛЬХОВСЬКИЙ Роман Володимирович | ІФ-11а | МС | ||
РОЧНЯК Антон Юрійович | ІФ-78 М | МС | ||
САЙНІЄВ Василь Андрійович | ІФ-11а | МС | ||
СВІНЦІЦЬКИЙ Роман Володимирович | ІФ-72 | І р. | ||
СУХАР Дмитро Геннадійович | ІФ-70 | КМС | ||
ЧЕВЕРДІН Владислав Романович | ІФ-71 | І р. | ||
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Сергій Валерійович | ІФ-78 М | КМС | ||
ШАРАПОВ Дмитро Янович | ІФ-71 | І р. | ||
ШАРКО Михайло Геннадійович | ІФ-73 | І р. | ||
ІІ збірна | ||||
ДАНИЛЬЧЕНКО Іван Олександрович | Е-62 | І р. | ||
ЄРМОЛЕНКО Євгеній Віталійович | ЕМ–40 | І р. | ||
ЖУКОВ Ярослав Миколайович | МШ–10в | І р. | ||
КОЗІН Іван Олександрович | КІТ-11а | І р. | ||
КОЗІН Роман Олександрович | І р. | |||
КРИВОПАЛОВ Микола Володимирович | МТ-29б М | І р. | ||
МУМЛАДЗЕ Георгій Романович | КІТ-30 | І р. | ||
ПОЗНОКОС Володимир Анатолійович | І–39 | І р. | ||
ПУШКАРЬОВ Євген Костянтинович | ІФ-71 | І р. | ||
ТКАЧОВ Ігор Сергійович | МШ-12в | І р. | ||
ЦАРЬОВ Олександр Олексійович | МШ-50 | І р. | ||
ШАРАПОВ Глеб Янович | ІФ-71 | І р. | ||
ШЕВЧЕНКО Олег Артемович | МШ–10а | І р. | ||
Тренери: Кулібаба Валентин Дмитрович, Храпов Сергій Борисович |
Боротьба вільна |
||||
чоловіки | ||||
АББАСОВ Роман Хафізович | ІФ-70 | МС | 60 кг | |
БОГОМОЛ В’ячеслав Іванович | АП-23у | ІІ р. | 96 кг | |
БОГОМОЛОВ Олексій Миколайович | МТ-63 | І р. | 74 кг | |
ВАСАЛАТІЙ Максим Станіславович | Е-61у | І р. | 66 кг | |
ДАВИДКІН Роман Олександрович | О-43б | ІІ р. | 120 кг | |
ІВАНОВ Дмитро Сергійович | МШ-63 | І р. | 74 кг | |
КАВЕШНІКОВ Ілля Вікторович | ТМ-80б | І р. | 96 кг | |
ОБЕРТАС Сергій Миколайович | ТМ-28 М | КМС | 55 кг | |
ОНОПКО Олександр Олександрович | ТМ-21 | І р. | 84 кг | |
ПИРИПИЛИЦЯ Дмитро Романович | ІТ-11б | І р. | 84 кг | |
ПОЛІЩУК Іван Петрович | ІФ-72 | КМС | 55 кг | |
СЕЛІВЕРСТОВ Ігор Олексійович | ЕМБ-23а | ІІ р. | 120 кг | |
СЄВЄРІН Олександр Юрійович | МТ-10а | І р. | 66 кг | |
ХАЛЯВІН Владислав Володимирович | МШ-63 | І р. | 60 кг | |
Тренер: Бочкарьов Сергій Володимирович | ||||
жінки | ||||
БАБАЄВА Марина Іллівна | ТМ-49а М | І р. | 48 кг | |
ГРОХОВА Марія Дмитрівна | ЕК-11 | ІІ р. | 55 кг | |
КЛЮШНІЧЕНКО Юлія Миколаївна | ТМ-68 М | ІІ р. | 67 кг | |
КОВАЛЕНКО Ілона Сергіївна | Н-30а | ІІ р. | 55 кг | |
КОВШУК Єлизавета Григорівна | ЕМ-72 | ІІ р. | 59 кг | |
КРИЛОВСЬКА Ксенія Вікторівна | ТМ-89б М | ІІ р. | 59 кг | |
ПАСІЧНИК Мар’яна Валеріївна | ТМ-49а М | ІІ р. | 72 кг | |
ПРОХОРОВА Юлія Євгенівна | ЕК-39 М | І р. | 55 кг | |
САФІНА Ельвіра Зуфарів | ТМ-79б М | ІІ р. | 72 кг | |
УШАКОВА Анастасія Михайлівна | Н-32 | ІІ р. | 51 кг | |
ЧЕРНЯЧЕНКО Марина Володимирівна | ТМ-58 С | ІІ р. | 55 кг | |
ЯРЬОМЕНКО Яна Андріївна | ЕМ-80 | ІІ р. | 59 кг | |
Тренер: Грдзелідзе Сергій Ріпатович |
Боротьба греко-римська |
||||
чоловіки | ||||
БОДНЯ Едуард Юрійович | ІТ-21 | КМС | 74 кг | |
БОНДАРЕВСЬКИЙ Олександр Іванович | ІТ-50а | КМС | 55 кг | |
БОНДАРЧУК Олексій Сергійович | ІТ-10б | КМС | 96 кг | |
ВЕДЕНЬЄВ Вадим Вікторович | ІТ-30а | І р. | 66 кг | |
ГНЄВА Володимир Володимирович | МТ-10а | КМС | 66 кг | |
ГНЄВА Дмитро Володимирович | ІФ-72 | КМС | 74 кг | |
ДИННІК Маким Олександрович | ЕМБ-50б | КМС | 84 кг | |
ЖУК Олександр Станіславович | ІТ-31б | КМС | 55 кг | |
КЛИМЕНКО Денис Олександрович | КІТ-31 | І р. | 84 кг | |
ЛАСИЦЯ Володимир Вадимович | ІТ-30а | КМС | 60 кг | |
МАЦЕНКО Максим Сергійович | ІФ-71 | КМС | 74 кг | |
ПІДОПРИГОРА Андрій Вікторович | ІТ-41 | КМС | 60 кг | |
ПІДОПРИГОРА Богдан Вікторович | ІТ-13а | КМС | 66 кг | |
РУСАНОВ Руслан Олександрович | ІТ-53б | КМС | 120 кг | |
Тренер: Титаренко Віктор Михайлович |
Боротьба самбо |
||||
чоловіки | ||||
АМІНОВ Саідакбар Мірбаракаєвіч | БФ-29е М | І р. | 74 кг | |
БИКОВ Віктор Володимирович | МШ-19а | КМС | 66 кг | |
ВІТОВ Олександр Сергійович | О-68 С | МС | 68 кг | |
ГАРМАШ Вадим Миколайович | ТМ-31 | ІІ р. | 81 кг | |
ЗАБУГА Богдан Віталійович | БФ-13б | ІІІ р. | 60 кг | |
КОРОЛЬОВ Валентин Геннадійович | АП-52 | ІІ р. | 68 кг | |
КУРБАНАЛІЄВ Саідабдулло | ЕМ-68 М | КМС | 81 кг | |
ЛИМАР Владислав В’ячеславович | Е-23 | КМС | 68 кг | |
МЕЛЬНИК Андрій Васильович | ІФ-73 | КМС | 81 кг | |
МИРОНОВ Олександр Сергійович | МШ-23 | ІІІ р. | 58 кг | |
МУХАММЕДЗИЄН Юсуф | Е-19с С | І р. | 81 кг | |
МХІТАРЯН Мікаел Лєвонович | ЕМ-62 | ІІ р. | 68 кг | |
ОСИПЕНКО Юрій Олександрович | ІФ-71 | І р. | 74 кг | |
РЯБІНІН Віталій Вікторович | ЕМ-83 | КМС | 72 кг | |
СТРІЛЕЦЬ Михайло Олександрович | ЕМБ-12а | ІІ р. | 74 кг | |
СУЧКОВ Максим Олексійович | ІФ-30б | ІІ р. | +100 кг | |
ТАРАБАРЕНКО Владислав Вадимович | ІТ-50а | КМС | 90 кг | |
ТУРКО Руслан Сергійович | ЕМБ-43в | КМС | 48 кг | |
ТУХТАЄВ Олександр Олегович | О-63 | ІІІ р. | 60 кг | |
ФАЛЬЧЕНКО Максим Сергійович | І-23б | І р. | +100 кг | |
ФЕДОРЕНКО Данило Андрійович | МШ-43б | ІІІ р. | 64 кг | |
ЧЕРНОВ Олексій Юрійович | АП-31 | КМС | 90 кг | |
ШАРІФЗОДА Камаріддін | Е-19б М | КМС | 62 кг | |
ШИШКІН Сергій Володимирович | ТМ-13 | КМС | 81 кг | |
Жінки | ||||
ГАВРИЛОВА Ірина Валеріївна | ЕК-51а | КМС | 52 кг | |
МАМЄДОВА Ольга Олегівна | ІТ-29б М | І р. | 52 кг | |
ПАНЧЕНКО Олена Олександрівна | АП-40б | КМС | 56 кг | |
ПОЛТАВЦЕВА Олена Олександрівна | ЕМБ-43а | ІІІ р. | 44 кг | |
ПРЕСНЯКОВА Анна Олексіївна | БФ-33б | ІІІ р. | 52 кг | |
РОГОВА Антоніна Андріївна | АП-53 | І р. | 48 кг | |
РЯБЕНКО Марина Вадимівна | ІФ-12б | ІІ р. | 64 кг | |
Тренер: Ляшуга Ірина Юріївна |
Важка атлетика |
||||
чоловіки | ||||
ЗЯСЯДЬКО Данило Гергійович | НТ-59 С | ІІІ р. | 77 кг | |
КАПЛЕНКО Олександр Євгенович | ЕМ-11у | ІІІ р. | 77 кг | |
КОТОВ Ярослав Андрійович | ТМ-33 | ІІ р. | 69 кг | |
ЛУКІЄНКО Микола Андрійович | ТМ-20 | ІІІ р. | +105 кг | |
МЕЛЬНИК Олександр Євгенійович | ІФ-33г | ІІІ р. | 69 кг | |
МУХИЄВ Байрам | ЕК-19а М | ІІ р. | 85 кг | |
НЕЧЕПОРЕНКО Данило Олександрович | ЕМ-20 | ІІІ р. | 85 кг | |
ТИЩЕНКО Сергій Вікторович | Е-49 С | ІІІ р. | +105 кг | |
Тренер: Глядя Сергій Олександрович |
Водне поло |
||||
чоловіки | ||||
ВЕЛІУ Ертан Фадилович | КІТ-42 | КМС | ||
ЗАГОРОДНІХ Олексій Володимирович | КІТ-10а | КМС | ||
КАСІЛОВ Георгій Андрійович | ІФ-33ж | КМС | ||
КИРИЧЕНКО Денис Олегович | ЕМ-89 С | КМС | ||
ОПРИЩЕНКО Іван Анатолійович | І-28а С | І р. | ||
РАДЧЕНКО Микита Андрійович | ТМ-52 | КМС | ||
РИЖИЛО Євген Валерійович | ІТ-40 | КМС | ||
ТИМОШПОЛЬСЬКИЙ Роман Ігорович | КІТ-72 | КМС | ||
ТИТАР Дмитро Валерійович | НТ-43м | КМС | ||
ТОЛСТОЙ Олексій Олександрович | ІТ-23 | КМС | ||
жінки | ||||
БОЧАРІНА Христина Андріївна | Е-58а С | МС | ||
РЯБУХА Марія Миколаївна | БФ-22б | |||
Тренер: Натаров Вадим Олександрович |
Волейбол |
||||
чоловіки | ||||
БУРЯКОВСЬКИЙ Владислав Сергійович | НТ-60 | ІІ р. | ||
ВАСИЛЕЦЬ Володимир Вікторович | ІТ-22а | ІІ р. | ||
ДАНІЛЕЙКО Максим Андрійович | МШ-52 | ІІ р. | ||
ІЛЮХІН Євген Олександрович | О-29 С | ІІ р. | ||
КОРЖ Ілля Вікторович | ІФ-30в | ІІ р. | ||
ЛЕЩЕНКО Дмитро Олександрович | КІТ-31 | ІІ р. | ||
ЛІЗУНОВ Сергій Костянтинович | І-39 М | ІІ р. | ||
ЛОБАЧ Ігор Олегович | Асп-ра | ІІ р. | ||
ПАНАСЕНКО Володимир Володимирович | Асп-ра | ІІ р. | ||
ПІДДУБНИЙ Іван Геннадійович | БФ-22б | ІІ р. | ||
СОЛОВЙОВ Євген Борисович | МШ-41б | ІІ р. | ||
СТЕПАНИШИН Павло Миколайович | АП-22у | ІІ р. | ||
ТАРАН Олексій Григорович | І-29а М | ІІ р. | ||
Тренер: Мінак Олександр Федорович |
Гімнастика спортивна |
||||
чоловіки | ||||
БУЛГАКОВ Іван Євгенович | ІФ-32б | ІІІ р. | ||
ДМИТРЕНКО Микита Сергійович | МШ-12б | ІІ р. | ||
КАПУЗА Марко Віталійович | ТМ-42а | ІІ р. | ||
КОСТІН Михайло Олександрович | ЕК-62 | ІІІ р. | ||
ЛЕЛЮК Богдан Володимирович | ТМ-60 | ІІ р. | ||
МОЗГІН Володимир Володимирович | ІФ-32в | ІІ р. | ||
МОСКВІН Сергій Васильович | ЕК-10б | І р. | ||
ОГУРЦОВ Олександр Юрійович | ІФ-32г | ІІ р. | ||
жінки | ||||
ГОНТАРЬ Тетяна Сергіївна | АП-10б | ІІ р. | ||
ІЩЕНКО Дар’я Володимирівна | КІТ-83 | КМС | ||
ЛАТИШЕВА Альона Олександрівна | ЕІМ-10 | ІІІ р. | ||
МАГДАЛЬ Валерія Валеріївна | ЕІМ-28 М | ІІ р. | ||
САВЧЕНКО Катерина Андріївна | ІТ-51б | ІІІ р. | ||
ШЕВЧЕНКО Катерина Сергіївна | ІФ-39ж М | ІІ р. | ||
Тренер: Денисов Віктор Анатолійович |
Гирьовий спорт |
||||
чоловіки | ||||
АГАКА Сергій Леонідович | ІФ-29 М | ІІ р. | ||
ВОЛИНЕЦЬ Леонід Васильович | АП-50 | ІІІ р. | ||
ВОРОНА Павло Ігорович | ІФ-39б М | ІІ р. | ||
ГАЛИЧ Богдан Олексійович | ЕМБ-58а М | ІІ р. | ||
ДІЯКОНОВ Олексій Володимирович | АП-59 М | ІІ р. | ||
ЄРМАКОВ Андрій Вікторович | ІТ-10а | ІІ р. | ||
ЄРМАКОВ Віктор Вікторович | ІТ-10а | ІІ р. | ||
ЗАСЯДЬКО Даніїл Георгійович | НТ-59 С | ІІ р. | ||
МОТКО Роман Павлович | Е-40 | ІІ р. | ||
МУШИНСЬКИЙ Ян Дмитрович | БФ-12б | ІІІ р. | ||
ПОДОРОЖНИЙ Андрій Миколайович | КІТ-20б | ІІ р. | ||
ТРИНЬОВ Микола Станіславович | МТ-28б М | ІІ р. | ||
ТРУБІЦИН Віталій Вікторович | ТМ-51 | КМС | ||
ФЕДЮШКО Олександр Юрійович | ІФ-50а | ІІІ р. | ||
ХУХРЯ Ігор Миколайович | Е-30 | ІІ р. | ||
Тренер: Васильєв Юрій Костянтинович |
Легка атлетика |
||||
чоловіки | ||||
АГАПОВ Микола Миколайович | ІФ-78 С | КМС | 400,800 | |
ГАВРИШ Сергій Іванович | ІФ-78 С | КМС | 100,200 | |
ГОЛОВЧЕНКО Максим Васильович | Е-13 | ІІ р. | 400,800 | |
ГОРБАЧОВ Антон Олексійович | ІФ-71 | І р. | довжина, 3-ий | |
ГОРБАЧОВ Павло Олексійович | ІФ-79 М | КМС | 110 с/б,400 с/б | |
ГОРОБЧЕНКО Василь Сергійович | ІФ-73 | І р. | спис | |
ГРИГОРОВ Ігор Михайлович | ІФ-79 М | КМС | висота | |
ДЕСЯТЕРІК Максим Васильович | МШ-22 | ІІ р. | 200,400 | |
ДЕЩЕНКО Андрій Сергійович | ІТ-13а | І р. | 800,1500 | |
ЖЕЛТОНОЖЕНКО Олександр Михайлович | Е-61у | ІІ р. | 800,1500 | |
ЗІНЧЕНКО Тарас Сергійович | ІТ-40 | ІІ р. | довжина, 3-ий | |
ІСАКОВ Іван Олександрович | ІТ-43 | І р. | 100,200 | |
ІСАЧЕНКОВ Ярослав Володимирович | ЕМБ-22а | І р. | довжина, 3-ий | |
КОЛЕСНИК Володимир Олександрович | ФТ-23 | ІІ р. | 400,800 | |
ЛУНЯК Сергій Сергійович | ІФ-72 | КМС | 400,800 | |
ЛЯШЕНКО Григорій Сергійович | МШ-32б | ІІ р. | 400,800 | |
МАІЛАФІЙЯ Саміну Сімон | О-52а | КМС | довжина, 3-ий | |
МАРЧЕНКО Олексій Григорович | ІФ-70 | КМС | 100,200 | |
МАСОВЕЦЬ Володимир Олександрович | ІФ-78 С | КМС | багатоборство | |
НАУМОВ Андрій Володимирович | МШ-20 | ІІ р. | довжина, 3-ий | |
ОНАЦЬКИЙ Олексій Сергійович | АП-50 | І р. | 400,400 с/б | |
ОПАНАСЕНКОВ Олександр | ЕМ-22 | ІІ р. | 400,800 | |
ПЕРЕСТЮК Руслан Сергійович | ІФ-78 М | МСМК | 100,200 | |
ПОГОРЕЛОВ Андрій Вікторович | ІТ-13б | ІІ р. | 800,1500 | |
ПОГОРЄЛИЙ Олексій Олексійович | ІФ-71 | КМС | 5000,10000 | |
ПЧЕЛІНЦЕВ Дмитро Олексійович | КІТ-23б | І р. | ядро | |
РАДІОНЕНКО Андрій Олександрович | ІФ-78 С | КМС | 200,400 | |
САФОНЦЕВ Сергій Євгенович | АП-50 | ІІ р. | 100,200 | |
СКОРІКОВ Артем Вікторович | ТМ-18а С | І р. | багатоборство | |
СОКОЛ Максим Вікторович | ІТ-21 | І р. | 400,800 | |
УСТИМЕНКО Олександр Ігорович | ІФ-73у | МС | 100,200 | |
ФЕДОРЕНКО Денис Костянтинович | ІТ-21 | ІІ р. | 400,800 | |
ЧЕРКАС Андрій Олександрович | Е-39а М | КМС | 100,200 | |
ЧЕРНЕЦЬКИЙ Всеволод Юрійович | БФ-21б | І р. | 100,200 | |
ЧОПИК Павло Васильович | ІФ-71 | КМС | 400,400 с/б | |
ШЕМЕТЮК Сергій Сергійович | ІФ-73 | І р. | спис | |
ШОКОТЬКО Денис В’ячеславович | КІТ-69 М | ІІ р. | диск, ядро | |
ШУДРИК Олександр Леонідович | ЕМ-88 С | КМС | 800,1500 | |
ЩЕРБИНА Олександр Володимирович | МШ-52 | І р. | багатоборство | |
Жінки | ||||
БЄЛОКОНЬ Юлія Петрівна | ЕК-59б М | ІІ р. | 200,400 | |
БІЛОУС Аліна В’ячеславівна | АП-62 | ІІІ р. | 100,200 | |
БЛАЩАК Тетяна Іванівна | ІТ-30б | ІІ р. | 100,довжина | |
БОЙЦОВА Валентина Едуардівна | ІТ-59б М | І р. | 400-1500 | |
БОКОВА Олександра Дмитрівна | КІТ-12 | ІІІ р. | 800,1500 | |
БУРЛАКА Ганна Іванівна | ЕК-49а М | ІІ р. | 800,1500 | |
ВАЩИЛОВА Марія Олександрівна | ІФ-70 | ІІ р. | висота,довжина | |
ВОСКОЛОВИЧ Ганна Олександрівна | ІФ-72 | І р. | 800,1500 | |
ДУМЕНКО Марина Володимирівна | ІФ-79 М | І р. | 100,200 | |
ЗІНЕНКО Валерія Вікторівна | ІФ-73 | КМС | 800-3000 | |
ЗІНЧЕНКО Тетяна Сергіївна | ЕІМ-33 | ІІ р. | 400,800 | |
КЛІМЕНКО Олена Павлівна | І-29а М | ІІІ р. | 800,1500 | |
КОЙНАШ Катерина Василівна | ІТ-31б | І р. | 100,200 | |
КОРЖ Наталія Василівна | ІФ-78 М | ІІ р. | 100 с/б,400 с/б | |
КОРНЄЄВА Ірина Юріївна | ІТ-50а | КМС | хода | |
КРЕМЕНЬ Юлія Сергіївна | ЕМБ-42в | ІІІ р. | 200,400 | |
ЛЕБЕДЕВА Олена Ігорівна | КІТ-29б М | ІІ р. | 800,1500 | |
МАРЧЕНКО Юлія Олександрівна | ІФ-72 | І р. | багатоборство | |
МЕЛЬНИК Надія Юріївна | Е-28б М | КМС | жердина | |
НЕМЧЕНКО Марина Романівна | ІТ-53б | КМС | 800-3000 | |
ОСТРОУХОВА Анастасія Андріївна | ІТ-20б | ІІ р. | довжина, 3-ий | |
ПОДДУБКО Катерина Сергіївна | ІФ-73у | І р. | спис | |
ПОЛЯНСЬКА Вероніка Дмитрівна | ІФ-79 | КМС | багатоборство | |
РОМАН Олександра Володимирівна | ЕК-50а | ІІ р. | 200,400 | |
РУБАН Тетяна Володимирівна | ІФ-73 | ІІ р. | 200,400 | |
СИЧ Любов Анатоліївна | ІФ-71 | ІІ р. | 800-3000 | |
СЛІВІНА Ганна Олесіївна | ІФ-73 | І р. | жердина | |
ТЕРЛАК Юлія Михайлівна | ФТ-21 | ІІІ р. | 200,400 | |
ТОЛКАЧОВА Олександра Максимівна | КІТ-40б | І р. | 100 с/б,довжина | |
ХУДОЛЄЙ Тетяна Вікторівна | ІТ-20б | ІІІ р. | 400,800 | |
ЧЕРНОВА Анастасія Олександрівна | ІТ-20а | І р. | висота, 3-ий | |
ЯРУШЕВСЬКА Жанна Михайлівна | ІФ-73у | КМС | 100,200 | |
Тренер: Ісправнікова Валентина Миколаївна |
Лижні перегони |
||||
чоловіки | ||||
КОБЕРНИК Максим Сергійович | ЕМБ-42а | ІІІ р. | ||
КОПАЧ Андрій Володимирович | О-49 М | І р. | ||
КОРПОЧЕНКО Ярослав Вікторович | АП-19б М | І р. | ||
КРУГОВСЬКИЙ Дмитро Валентинович | БФ-10а | ІІ р. | ||
МУХІН Володмир Олександрович | КІТ-33 | ІІ р. | ||
НАВРОЦЬКИЙ Олександр Юрійович | ІТ-52б | ІІІ р. | ||
НАУМЕНКО Сергій Володиирович | І-22а | ІІ р. | ||
РАДЖАБОВ Тимур Олімович | ТМ-43б | ІІ р. | ||
СВИНАРЬОВ Олексій Сергійович | ІТ-52б | ІІІ р. | ||
жінки | ||||
БОНДАРЧУК Наталія Леонідівна | ІТ-52а | ІІІ р. | ||
ВЕРНИДУБ Ганна Василівна | КІТ-29б | ІІ р. | ||
КАРПЕНКО Дар’я Ігорівна | КІТ-49 | І р. | ||
КРИКУН Валерія Володимирівна | ЕК-50а | ІІ р. | ||
КУРЯТНИК Наталья Олегівна | Асп-ра | ІІ р. | ||
ПОЛЯНСЬКА Ольга В’ячеславівна | ІФ-59а | ІІ р. | ||
САЦЬКА Олександра Станіславівна | АП-10б | ІІ р. | ||
Тренер: Червяков Анатолій Тихонович |
Пауерліфтінг |
||||
чоловіки | ||||
БОРОДІН Сергій Євгенович | МШ-42б | КМС | 105 кг | |
ЕЙХМАН Віталій Олексійович | Н-13 | ІІ р. | 59 кг | |
КРИЛЮК Богдан Іванович | ТМ-82б | ІІ р. | 66 кг | |
НАРИЖНЮК Олександр Сергійович | ІТ-19б С | МС | 74 кг | |
ПРОКОЛІЙ Ігор Анатолійович | ІФ-33б | ІІ р. | 120 кг | |
САПАРОВ Акмират | ЕК-59а М | МС | 105 кг | |
СИДОРЕНКО Владислав Юрійович | ІФ-73 | І р. | 93 кг | |
СУЛЬЖЕНКО Єгор Павлович | МШ-68 С | І р. | 74 кг | |
ТКАЧЕНКО Андрій Анатолійович | ТМ-28 С | КМС | 120 кг | |
ТРИГУБ Микита Вікторович | Е-20а | І р. | 93 кг | |
Тренер: Глядя Сергій Олександрович |
Підводний спорт |
||||
чоловіки | ||||
ФЕДОРОВ Ярослав Олександрович | ІФ-72 | КМС | ||
жінки | ||||
РЯБУХА Марія Миколаївна | БФ-22б | МС | ||
ЧЕРЕДА Владислава Віталіївна | ІФ-70 | КМС | ||
ШАТОВА Карина Валеріївна | ІФ-72 | МС | ||
Тренер: Василенко Сергій Валер’янович |
Плавання |
||||
чоловіки | ||||
БАТАНОВ Микита Антонович | КІТ-33 | КМС | в/с | |
БОРИГІН Денис Валерійович | ЕМ-23 | І р. | в/с | |
ГОЙСАН Станіслав Борисович | ЕМ-43 | І р. | в/с | |
КАНАВЕЦЬ Віктор Сергійович | ІФ-79 С | І р. | в/с | |
КОРЕЦЬКИЙ Станіслав Олегович | ЕК-10а | КМС | брас, к | |
КОТОВ Євген Олегович | ІФ-70 | І р. | н/сп | |
МАЛАШЕНКО Михайло Вікторович | ЕМБ-31а | КМС | в/с | |
МАМОНОВ Антон Андрійович | Е-32 | І р. | в/с | |
ПОДГОРНОВ Максим Андрійович | КІТ-43б | КМС | брас, к | |
РЯБИК Владислав Арсенович | КІТ-58а М | І р. | батерфляй, в/с | |
РЯБУХА Володимир Віталійович | АП-19б С | І р. | батерфляй, в/с | |
СЛЮСАРЕНКО Михайло Віталійович | ІФ-71 | КМС | в/с | |
ТОВСТОКОРЕНКО Олег Юрійович | ІФ-31г | КМС | в/с | |
УС Павло Олександрович | ЕІМ-19 С | МС | в/с | |
ФЕДОРОВ Ярослав Олександрович | ІФ-72 | КМС | в/с, к | |
жінки | ||||
БІЛОУС Олеся Валеріївна | Асп-ра | КМС | батефляй | |
ГАНУС Ольга Олексіївна | Асп-ра | МС | брас | |
ДУНЯК Ксенія Володимирівна | АП-48б М | МС | батерфляй, к | |
КОШЛЯР Дар’я Василівна | ІФ-68б С | КМС | в/с | |
КУЖЕЛЄВА Олена Юріївна | МТ-42 | МС | н/сп,к | |
ПАВЛОВА Дар’я Борисівна | КІТ-52 | МС | батерфляй, в/с | |
РУДЕНОК Марина Вікторівна | ЕМ-48 С | МС | в/с | |
РЯБУХА Марія Миколаївна | БФ-22б | МС | батерфляй | |
ШАТОВА Карина Валеріївна | ІФ-72 | МС | брас | |
Тренер: Ширяєва Світлана Вікторівна, Блошенко Олена Іванівна |
Скелелазіння |
||||
чоловіки | ||||
БАБКІН Денис Володимирович | Н-11 | ІІ р. | ||
ВАКУЛЕНКО Олексій Олександрович | МТ-30б | ІІ р. | ||
ГАРМАШ Ігор Миколайович | КІТ-80 | ІІ р. | ||
ГОНЧАР Олександр Олегович | ТМ-89а М | ІІІ р. | ||
КАЛМИКОВ Ілля Юрійович | МТ-43 | КМС | ||
КРІВЧЕНКО Сергій Сергійович | ІФ-39г М | ІІІ р. | ||
КРОХМАЛЬ Антон Геннадійович | О-40а | КМС | ||
НАЛОЙКО Євген Миколайович | ІФ-39ж М | ІІ р. | ||
САМОЙЛОВ Костянтин Олександрович | МТ-49 М | ІІІ р. | ||
СЕЛІВАНОВСЬКИЙ Іван Андрійович | ІФ-50в | ІІІ р. | ||
СОЛОВЙОВ Костянтин Володимирович | ТМ-82б | І р. | ||
СОРОКА Сергій Володимирович | МШ-42б | ІІІ р. | ||
ТКАЧ Дмитро Олександрович | О-62а | ІІ р. | ||
ЧЕЛОМБИТЬКО Євгеній Юрійович | МШ-41а | КМС | ||
ШАХОВ Едуард Геннадійович | МШ-49б С | КМС | ||
ЮРОВ Михайло Ілліч | ЕМБ-59а С | КМС | ||
ЯСЬКО Ігор Сергійович | КІТ-72 | КМС | ||
жінки | ||||
ЗАХАРОВА Маргарита Володимирівна | ІФ-72 | КМС | ||
КОВАЛЬ Любов Валеріївна | Н-20 | ІІ р. | ||
ЛАВРО Лілія Сергіївна | ІТ-22а | ІІ р. | ||
ЛОБАТЕНКО Дар’я Дмитрівна | ФТ-51 | ІІ р. | ||
МИРОНЕНКО Тетяна Михайлівна | ЕК-10б | ІІ р. | ||
ПОТАПЕНКО Юлія Олександрівна | ІФ-50г | ІІІ р. | ||
СОЛОВЙОВА Юлія Юріївна | ЕІМ-41 | І р. | ||
ТКАЧУК Дар’я Сергіївна | НТ-10і | І р. | ||
ШУВАЄВА Марина Вікторівна | МШ-29 М | І р. | ||
ШУЛЬГА Марина Олексіївна | ЕК-39 М | І р. | ||
Тренери: Кудренко Юлія Олександрівна, Тимко Євген Миколайович |
Спортивне орієнтування |
||||
чоловіки | ||||
ГОНЧАРОВ Олексій Романович | О-23 | ІІ р. | ||
ДАЦИШИН Тарас Володимирович | ІФ-71 | І р. | ||
ДОЛІНІН Дмитро Олександрович | ЕМБ-49в М | ІІ р. | ||
КОБЕРНИК Максим Сергійович | ЕМБ-42а | ІІІ р. | ||
МАРДАНОВ Дмитро Сергійович | АП-63 | ІІІ р. | ||
МІШЕНКОВ Платон Борисович | АП-63 | ІІІ р. | ||
НАУМЕНКО Сергій Володимирович | І-22а | КМС | ||
ПАВЛОВ Олександр Вікторович | ЕМБ-12б | ІІІ р. | ||
САПОН Ростислав Ігорович | ЕМБ-12б | ІІ р. | ||
ШИПКОВ Дмитро Олександрович | АП-33 | ІІІ р. | ||
жінки | ||||
ВЕРНИДУБ Ганна Василівна | КІТ-29б М | ІІ р. | ||
КАРПЕНКО Дар’я Ігорівна | КІТ-49 М | МС | ||
КРИКУН Валерія Володимирівна | ЕК-50а | І р. | ||
КУРЯТНИК Наталія Олегівна | Асп-ра | І р. | ||
САЦЬКА Олександра Станіславівна | АП-10б | КМС | ||
Тренер: Вихор Катерина Олексіївна |
Стрільба з луку |
||||
чоловіки | ||||
КРЮЧКОВ Дмитро Сергійович | ІФ-72 | МС | ||
МАРТИНОВ Дмитро Володимирович | ІФ-70 | МС | ||
МУСІЄНКО Олексій Павлович | ІФ-81 | МС | ||
СІВАЛЬНЬОВ Руслан Олександрович | ІФ-73 | МС | ||
жінки | ||||
ВОЛОБУЄВА Анастасія Сергіївна | ІФ-72 | МС | ||
ПАВЛІЧЕНКО Дар’я Георгіївна | ІФ-72 | МС |
Теніс |
||||
чоловіки | ||||
АКІНІН Андрій Дмитрович | АП-53 | ІІ р. | ||
БАЛЯСНИЙ Станіслав Михайлович | ІФ-70 | КМС | ||
БЕЛОКОБИЛЬСЬКИЙ Євген Владиславович | Е-53 | ІІ р. | ||
ДЕРКАЧ Андрій Віталійович | КІТ-19а М | ІІ р. | ||
ЗАПОРОЖЕЦЬ Руслан Валерійович | ІТ-22а | ІІ р. | ||
КОЛОМОЄЦЬ Віталій Андрійович | О-41б | ІІ р. | ||
ЛОГАЧОВ Максим Олександрович | ІФ-78 М | КМС | ||
МОГІЛЯС Дмитро Юрійович | ІФ-72 | КМС | ||
МОСУНОВ Дмитро Олександрович | МШ-12ау | ІІ р. | ||
НЕПРАН Дмитро Сергійович | О-52б | ІІ р. | ||
ПЕТРОВ Владислав Сергійович | ЕІМ-29ц М | ІІ р. | ||
РОДИГІН Яків Володимирович | КІТ-41 | ІІ р. | ||
жінки | ||||
ГЕРАСИМЕНКО Софія Сергіївна | Е-51 | ІІ р. | ||
ГУЛЯЄВА Катерина Вадимівна | ЕК-39 М | ІІ р. | ||
ІЛЬЇНА Катерина Андріївна | ІФ-78 М | МС | ||
ІЛЬЧЕНКО Марія Володимирівна | ІТ-48 М | І р. | ||
КАЧАЛІНА Ірина Олександрівна | ІТ-43 | |||
КИРИЧЕНКО Ірина Ігорівна | ІФ-70 | МС | ||
ЛЕГКОБИТ Кристина Володимирівна | ЕК-12а | ІІІ р. | ||
МАТВІЄНКО Євгенія Олександрівна | ІФ-32ж | ІІІ р. | ||
РИЖОВА Марія Вадимівна | ІФ-79 М | МС | ||
СТЕПАНОВА Анастасія Володимирівна | ІТ-22а | ІІІ р. | ||
СУХОПАР Ганна Віталіївна | ІТ-51а | ІІІ р. | ||
ЧОП Аліна Олександрівна | ІТ-51а | ІІІ р. | ||
ЧУПАХІНА Ксенія Олексіївна | ІФ-78 М | ІІІ р. | ||
Тренер: Донець Юрій Георгійович |
Теніс настільний |
||||
чоловіки | ||||
ГОЛОБОРОДЬКО Станіслав Вадимович | ЕМБ-59а М | І р. | ||
ЖЕРНОВСЬКИЙ Леонід Миколайович | ЕМБ-33а | І р. | ||
ЗАВІНСЬКИЙ Сергій Іванович | Асп-ра | І р. | ||
ЗАЇКА Михайло Русланович | Н-43 | КМС | ||
КАЧАЛОВ Артем Андрійович | ІФ-72 | КМС | ||
КРУПЕНКО Андрій Андрійович | ЕМ-28м М | І р. | ||
МИХАЙЛОВ Іван Петрович | ІТ-50б | І р. | ||
НГУЄН Мінь Дик | МТ-42 | ІІ р. | ||
ОЛЬХОВИЙ Микола Володимирович | ТМ-70б | ІІ р. | ||
ПАНЮШКІН АНдрій Валерійович | ІТ-11б | КМС | ||
РОМАНЮК Сергій Володимирович | МШ-13у | І р. | ||
ШИБАНОВ Артем Андрійович | АП-32 | ІІ р. | ||
ШИБАНОВ Артур Андрійович | АП-42а | ІІ р. | ||
ЩЕРБИНА Дмитро Борисович | Асп-ра | КМС | ||
жінки | ||||
БАЛТЕР Юлія Янівна | ЕК-48а М | КМС | ||
БОБРО Катерина Юріївна | АП-40а | ІІ р. | ||
ВОЛОБУЄВА Марина Олександрівна | ІТ-20а | І р. | ||
ЗДОРИК Анастасія Романівна | Н-32 | І р. | ||
КАЛЬЧИНА Ганна Ігорівна | ІФ-50а | І р. | ||
НЕЩЕРЕТ Вікторія Сергіївна | БФ-20б | ІІ р. | ||
ШАМАРІНА Маргарита Ігорівна | БФ-22в | ІІ р. | ||
Тренер: Колісниченко Андрій Олександрович |
Туристичне багатоборство |
||||
чоловіки | ||||
ВОРОБЙОВ Дмитро Сергійович | Е-20б | ІІІ р. | ||
ЗЬОМІН Єгор Дмитрович | ТМ-31 | І р. | ||
КОТЕЛЕВСЬКИЙ Сергій Олегович | МШ-20 | І р. | ||
КРАМАРЕНКО Микола Миколайович | НТ-40е | І р. | ||
ЛЕОНІДОВ Олег Леонідович | АП-50 | ІІ р. | ||
МАЛИХІН В’ячеслав Олександрович | АП-30 | І р. | ||
МАНЮКОВ Олександр Юрійович | О-51а | І р. | ||
МИХАЙЛЮТА Владимлав Ігорович | КІТ-20б | ІІ р. | ||
МОЛОДУШНИЙ Віталій Сергійович | ЕМБ-40б | ІІІ р. | ||
ОЛЄНІЧ Станіслав Юрійович | ФТ-29 М | І р. | ||
ПИВОВАР Євген Ігорович | Е-50 | ІІІ р. | ||
ТОВСТУН Дмитро Володимирович | ІТ-11а | ІІ р. | ||
жінки | ||||
ГАЛИЧ Наталія Сергіївна | ФТ-40 | І р. | ||
ГОРБАТЕНКО Анна Сергіївна | О-49б М | ІІІ р. | ||
МОСІНА Анна Віталіївна | О-49б С | ІІІ р. | ||
ТАКАЛО Аліна Геннадіївна | О-49б С | ІІ р. | ||
ТЕРЕЩЕНКО Олександра Романівна | О-41в | І р. | ||
ТКАЧУК Дар’я Сергіївна | НТ-10і | ІІІ р. | ||
ЦАЦОРІНА Анна Вікторівна | ФТ-48 М | І р. | ||
Тренер: Ковальов Олег Володимирович |
Футбол |
|||||||
чоловіки | |||||||
БІЛОВ Давид Олегович | ІФ-73 | ІІ р. | |||||
БЛАЖАЄВСЬКИЙ Володимир Євгенович | ІФ-79 С | ІІ р. | |||||
БОЧАРНІКОВ Ігор Олександрович | ІФ-39б М | ІІ р. | |||||
БУБИР Андрій Юрійович | БФ-22а | ІІ р. | |||||
ЕРГАШЕВ Віталій Кочкарович | ІФ-79 С | ІІ р. | |||||
КОРАВЧУК Ігор Володимирович | БФ-22а | ІІ р. | |||||
КОШАРНИЙ Дмитро Сергійович | ІФ-72 | ІІ р. | |||||
КУРОЧКА Іван Іванович | КІТ-32 | ІІ р. | |||||
ЛАВРЕНОВ Сергій Володимирович | МТ-29а М | ІІ р. | |||||
МОРОЗОВ Сергій Олександрович | ЕМ-80 | ІІ р. | |||||
ОСТРОВЕРХ Мирослав Вікторович | ЕІМ-12 | ІІ р. | |||||
ПІЛЬТЕНКО Ілля Валерійович | ІФ-70 | ІІ р. | |||||
ПРЯНІЧНІКОВ Денис Ігорович | ІТ-13б | ІІ р. | |||||
САМОЙЛЕНКО Денис Олександрович | АП-49б С | ІІ р. | |||||
СОРОКОТЯГА Євгеній Станиславович | КІТ-10а | ІІ р. | |||||
ФЕНЬ Владислав Андрійович | БФ-33б | ІІ р. | |||||
ХІРНИЙ Олексій Сергійович | ІФ-79 С | ІІ р. | |||||
ЧЕРЕВКО Дмитро Миколайович | АП-49а С | ІІ р. | |||||
ШАМАРІН Роман Юрійович | ІФ-72 | ІІ р. | |||||
ШАНДИБА Данило Сергійович | ЕМ-80 | ІІ р. | |||||
ЯРОВИЙ Микита Вадимович | ІТ-13б | ІІ р. | |||||
Тренер: Хірний Сергій Володимирович | |||||||
Шахи |
|||||||
чоловіки | |||||||
БАЛАБАЙ Ярослав Ігорович | ЕМБ-49а | І р. | |||||
БОКЛАГ Ярослав Леонідович | КІТ-19а | І р. | |||||
ВАВИЛЕЦЬ Роман Вікторович | ІФ-59б | І р. | |||||
ВУС Дмитро | ТМ-19 | КМС | |||||
ДОУРТМЕС Пилип | ЕК-58 | ІІ р. | |||||
КАРАПЕТЯНУ Грант Гарікович | ФТ-22 | І р. | |||||
МЕЄР Антон Олександрович | МТ-12б | КМС | |||||
МИРОНЕНКО Микита Ігорович | ІФ-53в | І р. | |||||
ПЛОТНІКОВ Олександр Андрійович | КІТ-49 | І р. | |||||
ФЛОРИКЯН Карен Рубенович | І-19б | І р. | |||||
ХОХЛОВ Максим Юрійович | ІТ-40 | ІІ р. | |||||
ЧУНІХІН Костянтин Вадимович | ФТ-49 | І р. | |||||
ЮРОВ Антон Кирилович | Н-40 | ІІ р. | |||||
ЯКОВЕНКО Іван Сергійович | Е-22 | І р. | |||||
жінки | |||||||
БАРАНОВСЬКА Єлизавета Михайлівна | ФТ-40 | І р. | |||||
ЛИТВИНЕНКО Вероніка Валеріївна | КІТ-22б | б/р | |||||
ЛОБОВА Анастасія Павлівна | І-29б | І р. | |||||
РУДІЧ Альона Олександрівна | МШ-39б | ІІ р. | |||||
СЕРГЄЄВА Катерина Володимирівна | ІФ-38в | І р. | |||||
Тренер: Семерій Юрій В’ячеславович | |||||||
Шашки |
||||
чоловіки | ||||
БІЛИЙ Євген Геннадійович | НТ-11м | І р. | ||
ДЖЕЛІЛОВ Бегенч Чариябєрдиєвич | ЕК-59а | І р. | ||
КАПЛАУХ Олексій Геннадійович | МТ-18а | І р. | ||
КЛИМЕНКО Віталій Олександрович | О-53а | І р. | ||
КРИМОВ Антон Павлович | О-60а | І р. | ||
жінки | ||||
РИМШИНА Свєтіслава Ігорівна | АП-58 | І р. | ||
Тренер: Кібенко Євген Дмитрович |