Конференції

Конференції 2021 

Шановні колеги!

Рада молодих вчених Національного технічного університету “Харківський політехнічний інcтитут” запрошує Вас взяти участь в XV Міжнародній науково-практичній конференції магістрантів та аспірантів

«Теоретичні та практичні дослідження молодих вчених»,

 яка відбудеться в онлайн-форматі

01 – 03 грудня 2021 року

TPRYS-21

 

Рада молодих вчених Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» запрошує взяти участь в роботі XIV Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні дослідження молодих вчених».
Робота секцій буде проходити в онлайн-форматі. Участь – безкоштовна!

Детальніше: 

https://www.kpi.kharkov.ua/rus/2020/10/28/hpi-zaproshuye-magistriv-ta-aspirantiv/

____________________________________________________________________

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки», яка відбудеться 21-22 травня 2020 року у Національному університеті водного господарства та природокористування.
У зв’язку із впровадженням карантинних заходів проведення конференції попередньо планується в онлайн форматі. Бажаючі виступити будуть мати таку можливість за допомогою комунікатора Hangouts Meet.
Участь у конференції безкоштовна!
Детальніше: http://nuwm.edu.ua/university/ads/nov202004171121

____________________________________________________________________

VIII Міжнародну науково-технічну конференцію: «Актуальні проблеми прикладної механіки та міцності конструкцій» 11-14 червня 2020 р.

Запрошення_2020_мк

____________________________________________________________________

VII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  „АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ” 12-15 травня 2020 року

Інформ.повідомл.2020

____________________________________________________________________

 

Міжнародна конференція «Зварювання та споріднені технології – сьогодення і майбутнє»

5-6 грудня в Києві я відвідала Міжнародну конференцію «Зварювання та споріднені технології – сьогодення і майбутнє» (International Conference «Welding and Related Technologies – Present and Future»), присвячену важливій науковій події для України – сторіччю Національної Академії Наук України, де представила доповідь на тему: Research into defectiveness of welded joints of steam pipes operated for a long time under the conditions of creeping (Дослідження пошкоджуваності зварних з’єднань паропроводів, які тривалий час експлуатуються в умовах повзучості).

Секція молодих спеціалістів розпочалася з вітального слова Г.О. Полішко, к.т.н., члена організаційного комітету конференції, яка привітала всіх учасників. З привітальним словом виступив Л.М. Лобанов, академік Національної Академії Наук України, заступник директора Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, який побажав всім учасникам конференції натхнення. Вітання висловила і директор Міжнародного Інституту Зварювання (Франція), доктор Сесиль Майер.

Конференція зібрала учасників з різних міст та установ України та країн світу (Швеція, Китай, Велика Британія, Франція, Німеччина, Канада, Австрія). На конференції обговорили актуальні проблеми сучасного стану зварювального виробництва та споріднених технологій. Було багато молодих вчених з цікавими доповідями високого рівня. Слід зазначити, що всі доповіді були представлені тільки на англійський мові. Я рада була бачити освічених і впевнених у собі доповідачів та бути їх частиною! Всі учасники конференції отримали сертифікати про участь з підписами президента Національної Академії Наук України – Бориса Євгеновича Патона та директора Міжнародного Інституту Зварювання Сесиль Майер.

Варто відзначити, що відвідування таких заходів грає важливу роль і у науковій діяльності молодих вчених, і у зміцненні співробітництва не тільки на національному рівні, але і на міжнародному, що є дуже важливим.

Хотіла б звернути увагу на високий рівень організації конференції та професіоналізм самих організаторів з Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона, а саме Г.О. Полішко та С.Л. Шваба.

Для мене була велика честь отримати запрошення від Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України та представляти НТУ «ХПІ» на цій міжнародній конференції!

Старший викладач кафедри Зварювання, к.т.н., Глушко Альона Валеріївна

 

XVI Міжнародний промисловий форум

За посиланням можете прочитати про форум

Відгук про форум аспіранта кафедри:

 Мені пощастило побувати на XVI Міжнародному промисловому форумі, який проходив 21-24 листопада в Києві. Даний форум є найбільшою промисловою виставкою в Україні, яка включає такі галузі, як: зварювання, машинобудування, металообробка, безпека виробництва і т.д.
Паралельно з виставкою проходять семінари, презентації, конференції. Я давно хотіла побувати на заході такого рівня і масштабу. І була дуже рада, що мене запросили, як доповідача, на науково-практичну конференцію «Сучасні проблеми зварювального виробництва», присвячену 25-річчю товариства зварників України та 125-річчю М.М.Бенардоса, яка проходила у 2й день форуму.
Крім того, що ти можеш поділитися з видатними фахівцями своїми ідеями, думками, то ще можна познайомитися з учасниками форуму з інших країн (Китай, Австрія, Німеччина).
Мені дуже приємно, що у мене є можливість бути учасником на такому заході і представляти мій університет НТУ «ХПІ» та кафедру Зварювання.

Альона Глушко