Наші абітурієнти

Доцент кафедри В’ячеслав Маршуба та аспірант кафедри Ігор Касьяненко відвідали ЗОШ №15, ЗОШ №26 та провели профорієнтаційні зустрічі зі здобувачами.

Завідувач кафедри Сергій Лузан та доцент кафедри В’ячеслав Маршуба відвідали школу №113

 

11 лютого старший викладач кафедри Альона Глушко, за запрошенням відділу науки, вищої та професійної освіти Департаменту науки і освіти Харківської обласної адміністрації, долучилась до інтерактивної онлайн-зустрічі про сучасних вчених, де представила наш Університет, провела профорієнтаційну лекцію про кафедру, розповіла про наші напрямки діяльності, розробки та можливості! Серед слухачів було більше 100 шкіл  Харкова та області.

18 січня 2022 року в межах профорієнтаційної роботи кафедри «Зварювання» її завідувач Сергій Лузан спільно з доцентом Олександром Крахмальовим та аспірантом Павлом Ситниковим відвідали Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж НТУ «ХПІ». В межах зустрічі учням закладу було розказано щодо перспектив зварювальної спеціальності, рейтингів університету, особливостей вступу та навчання.

Професор кафедри Дмитрик Віталій Володимирович та аспірант кафедри Ігор Касьяненко відвідали ЗОШ № 50, гімназію № 65, ПТУ №1 та провели профорієнтаційні зустрічі зі здобувачами.

Доцент кафедри В’ячеслав Маршуба та аспірант кафедри Ігор Касьяненко відвідали ЗОШ №63, ЗОШ №72 та провели профорієнтаційні зустрічі зі здобувачами.

Доцент кафедри В’ячеслав Маршуба та аспірант кафедри Ігор Касьяненко відвідали ЗОШ №80, ЗОШ №88, ЗОШ №113, ЗОШ №119 та провели профорієнтаційні зустрічі зі здобувачами.

ЗОШ №88

ЗОШ №80

ЗОШ №119

ЗОШ №113

У Науково-технічній бібліотеці НТУ «ХПІ» було проведено профорієнтаційну зустріч зі здобувачами з Харківського машино-будівного коледжу. Кафедру зварювання представили її завідувач Сергій Лузан, аспірант Павло Ситников та завідувач лабораторією Володимир Гордієнко.

В межах зустрічі було підготовлено презентацію про університет, кафедру та спеціальність 131 – Прикладна механіка. Частиною зустрічі став візит до лабораторії кафедри, де її завідувач Володимир Гордієнко продемонстрував ручне дугове, напівавтоматичне та контактне зварювання.

Дмитрик Віталій Володимирович провів бесіду по профорієнтації з учнями 11 класу Комунального закладу “Старомерчицький ліцей Валківської міської ради Харківської області” http://stmer4uk.at.ua/. Мав зустріч з директором ліцею Ю.О.Сухоруковим. П’ять учнів виявили бажання навчатися в НТУ “ХПІ” на кафедрі зварювання.

Завідувач Сергій Лузан та доцент Олександр Вікторович відвідали Харківські загальноосвітні школи 1-3 ступенів номер 101 та номер 74 і Харківський навчально-виховний комплекс 24 та провели профорієнтаційні зустрічі зі здобувачами.