Вступ до магістратури

Особливості вступу до магістратури у 2023 році

  1. Тест із загальної навчальної компетентності (ТЗНК) + іноземна + фахове (у ЗВО). 
  2. Єдине фахове вступне випробовування (ЄФВВ) – для вступників на галузі  05, 06, 07, 08, 28, 29
  3. Без НМТ, ТЗНК, ЄФВВ можна вступити на контракт, АЛЕ лише на ті спеціальності, яким надається особлива підтримка держави – 53 спеціальності
  4. Хто вже має магістра / спеціаліста – вступ за іспитами у ЗВО (або на загальних підставах – за бажанням). Але це не стосується вступників на 081 та 293 – тут лише загальні умови
  5. Всі, хто вступають до магістратури на галузі 05, 06, 07, 08, 28, 29 – незалежно від того, на базі диплому бакалавра / спеціаліст / магістр – беруть участь у широкому конкурсі на загальних правах.

27.01.23

 

 

Посилання МОН

Визначено дати проведення єдиного вступного іспиту (ЄВІ) на всі спеціальності, а також єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) до магістратури за спеціальностями «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини», відповідно до наказу МОН.

Реєстрація вступників триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року (18:00).

Єдиний вступний іспит (основна сесія) відбудеться 22 червня.

Якщо вступники виявлять бажання складати більше одного предметного тесту, а тести проводитимуться в один день, то під час реєстрації вони оберуть, який складатимуть в основну, а який у додаткову сесію.

Спеціально організована сесія ЄВІ для вступників, які зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ, але бажають повторно скласти іспит або не зареєструвалися для участі в основній сесії, відбудеться 10 вересня. Реєстрація розпочнеться 26 липня та триватиме до 4 серпня. Сесія проводиться за кошти фізичних осіб.

Із проєктами програм предметних тестів і програмами ТЗНК можна ознайомитися за посиланням.