Майстер-клас з 3D-моделювання

28 та 29 березня на кафедрі ТММіСАПР пройшли майстер-класи з 3D-моделюванню в рамках заходу «Весняні канікули із Політехом» з використанням хмарного рішення Autodesk Fusion 360.

Все, що ви бачите навколо, та чим кожен день користуєтеся – це плід роботи інженера, конструктора і винахідника. І ця праця з кожним роком все більше користується попитом як в маленьких компаніях, так і в лідерів індустрії!

Технології проектування не стоять на місці, тому важливо розуміти в якому напрямку треба рухатися, щоб реалізовувати свій творчий потенціал та розвивати свої навички. Ми пропонували зануритися у світ створення речей з Autodesk Fusion 360, який покликаний допомогти вирішити описану вище проблему і за допомогою якого були продемонстровані основні принципи роботи із моделюванням в САПР в рамках заходу «Весняні канікули із Політехом» при кафедрі ТММіСАПР.

Під час майстер-класу на вступній частині учасники дізнались про те, як і де застосовується 3D-моделювання та автоматизація і на скільки важлива робота в команді. А під час практичної частини разом із доповідачем й самі учасники спробували зробити свої 3D-моделі за допомогою сучасного хмарного програмного забезпечення, що створений для моделювання, розрахунків та підготовки моделі до виробництва. Майстер-класи проходили в аудиторії ТММіСАПР на достатньо потужних комп’ютерах, за допомогою яких студенти кафедри вивчають сучасні та ліцензійні програмні комплекси для сфери машинобудування різного рівня складності та можливостей.

За бажанням у всіх школярів, студентів, викладачів та навіть ентузіастів є можливість встановити безкоштовний та ліцензійний хмарний програмний продукт Fusion 360, на основі якого був проведений майстер-клас із 3D-моделювання. Інструкція по отриманню програмного забезпечення Fusion 360 для освітніх або інших цілей знаходиться за посиланням: autode.sk/2OZ3HVD. Якщо ви хочете вивчити більш детально цей інструмент, то заходьте на основний сайт програмного продукту та вивчайте його по матеріалам від розробників: autodesk.com/fusion-360.

Комментирование запрещено