Прес-реліз щодо візиту компанії BiiR

11-12 квітня 2019 відбудеться візит представників  компанії BIIR Україна в НТУ «ХПІ».

Склад делегації: Jonas Bojer Christensen (засновник компанії), Пелешко Євген (провідний інженер-конструктор), Марина Стягайло (HR менеджер).

Мета візиту: Участь в організації всеукраїнської олімпіади з «САПР та комп’ютерного моделювання у машинобудуванні», нагородження переможців, проведення переговорів щодо поглиблення співробітництва між компанією BIIR та НТУ «ХПІ»

 

BIIR — інженерно-консалтингова компанія, заснована в 2008 році в місті Орхус, Данія, що спеціалізується у наступних галузях: вітроенергетика та інші поновлювані джерела енергії, видобуток і транспортування газу, нафти. У 2013 році був відкритий офіс в Україні. В команді компанії зосереджені талановиті дизайнери, інженери і менеджери проектів, що працюють як єдина універсальна команда.

Компанія зацікавлена в співробітництві з молодими амбітними фахівцями, адже керівництво компанії вважає, що саме за ними майбутнє України. Особливо компанія BIIR зацікавлена у молодих та перспективних співробітниках, які володіють фундаментальною інженерно-математичною підготовкою і сучасними інформаційними технологіями, мотивовані працювати і розвиватися разом з компанією.

Студенти останніх курсів та випускники ВНЗ є також цільовою аудиторією BIIR. Студентам BIIR може пропонує проходити навчальну практику на підприємстві. А для випускників ВНЗ, BIIR є престижним місцем роботи, оскільки співробітникам забезпечується повна соціальна захищеність.

Комментирование запрещено