Випускники ТММіСАПР

Молоді вчені кафедри стали лауреатами премії Президента України, 2016р.

 

 

«БІІР Україна». Компанія спеціалізується на таких галузях, як вітроенергетика та інші поновлювані джерела енергії, видобуток і транспортування газу і нафти.

 

 

 

 

 

Випускник нашої кафедри 2010 року. Після закінчення університету отримав досвід участі в інженерних проектах в суднобудуванні. Завдяки цьому він отримав запрошення працювати в компанії Allseas в Нідерландах. Там він зараз займається розробкою і аналізом елементів системи підйому нафтових платформ.

 

 

 

 

 

Випускниця нашої кафедри 2012 року. Після отримання освіти в Україні знайшла можливість продовжити навчання в магістратурі з машинобудування в Університеті Отто фон Геріке в Магдебурзі. В даний час працює в ENGINOVA Experts GmbH в якості інженера по проектах в моторобудування, консультуючи всесвітньо відому компанію Daimler.

 

 

 

 

 

Випускник кафедри 2018 р Ph.D., CAE Engineer

The ZF Company

Компанія займається розробкою гальмівних систем для автомобілів, так звана активна і пасивна безпеки (для Audi, Mersedes, Porche, BMW, VW, Reno, Peugeot, Suzuki і т.д.). Головний офіс компанії знаходиться в місті Кобленц Німеччина, дочірні Яблунець над Нісой Чехія, Лівонія USA, Шанхай Китай.

 

 

 

 

 

 

 

 

Випускник кафедри 2013 року.

Senior Engineer в DAMEN Engineering Gdansk

Польська компанія надає базовий дизайн для судів Damen, які будуть побудовані по всьому світу. Damen Engineering Gdansk відповідає за перетворення початкового дизайну в повний і практичний інженерний пакет. Досвідчений інженерний відділ також бере участь на етапі виробництва кожного судна і при необхідності забезпечує підтримку.

 

Comments are closed