Гуртожиток

Шановні абітурієнти!


Общежитие №7Іногородні студенти нашої кафедри можуть бути поселені до гуртожитку №7, який в останні роки є одним з найкращих у нашому університеті.

Гуртожиток №7 – це 9-ти поверхова будівля, кожен поверх якої розділений на 2 зони, які сполучені між собою переходами, у Коридоряких розміщені місця для відпочинку або зібрань студентів, боксерська зала, стіл для пінг-понга та більярд. Кожна зона складається з 7-ми блоків, кухні та кімнати для сушіння білизни. Блок – це 2 кімнати відповідно для 2-х та 3-х чоловік, душ, туалет та умивальник. Кухня обладнана двома електричними пічками (з духовками) та двома умивальниками.

У гуртожитку також є зала для проведення культмасових заходів та тренажерна зала. Поряд з гуртожитком обладнана спортплощадка. В більшості комнат вже стоять склопакети, що забезпечує тепло у зимній час, практично повністю проведена заміна труб на металопластик. У гуртожитку завжди є гаряча та холодна вода, опалення у зимній сезон, за випадком звісно ж різноманітних форс-мажорів.

За чистотою та порядком стежить група громадського порядку, яка складається зі студентів, як правило, старших курсів. Основні порушення, які іноді можуть мати місце – це використання електронагріваючих приладів, сильний безлад у блоці або кімнати, паління або розпивання спиртних напоїв. Чим серйозніша провина тим серйозніше буде й покарання, аж до виселення з гуртожитку та відрахування з університету.

JMa0lHCwmrgКомнатаКухняВестибюль

На даний момент (25.12.2015) вартість гуртожитку(за 1 місяць) складає – 330 грн., при цьому треба враховувати, що платити доведеться за 1 семестр наперед (5 місяців), та треба враховувати, що у зв’язку з положенням у країні та підвищенням тарифів на комунальні послуги вартість проживання також постійно змінюється.

Стол для пинг понгаТренажерный залТренажерный залКоридор

Послідовність дій під час поселення ви можете подивитись на відео: