Вітаємо!!!!

04.05.2020 at 19:02

Переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» у 2019/2020 н. р.  – Трубіна Дмитра Вікторовича із заслуженим Дипломом I ступеня

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» проводиться на базі Сумського державного університету згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1271 від 04.10.2019 року.

Конкурс проводився за шістьма секціями, куди було подано понад 120 робіт.

Кафедра технології машинобудування та металорізальних верстатів Науково-навчального інституту механічної інженерії і транспорту НТУ «ХПІ» була гідно представлена в Секції «Сучасні технології промислового виробництва» та серед 41 роботи посіла 1 місце!

Трубін Дмитро Вікторович, під керівництвом професора Добротворського Сергія Семеновича отримав диплом I ступеня за роботу під назвою «Інформаційне та програмне забезпечення для отримання технологічних параметрів процесу високошвидкісного фрезерування деталей змінної жорсткості з використанням web технологій для Javamach Cluster». Робота отримала 160 балів на підставі рецензій галузевої комісії, в той час як середня оцінка конкурсантів склала 106 балів.

Вітаємо переможця! Та бажаємо творчого натхнення у подальших дослідженнях та розробках!