Відгуки випускників

Детальніше

Контакти

Детальніше

Галерея

Детальніше

Головна

 

Кафедра технології пластичних мас та біологічно активних полімерів

здійснює підготовку фахівців вищої кваліфікації (бакалаврів, магістрів, докторів філософії – PhD) за спеціальністю і за спеціалізаціями:

 

 

“Хімічні технології та інженерія”

 

1. “Технологія полімерів для медичної, фармацевтичної, харчової галузей та побуту”;

2. “Технологія одержання функціональних виробів і матеріалів з полімерів та еластомерів”;

 

Кафедра готує високопрофесійних спеціалістів у галузі технології отримання та переробки полімерів та матеріалів на їх основі для МЕДИЧНОЇ, ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ, ХАРЧОВОЇ ГАЛУЗЕЙ, ТЕХНІКИ та ПОБУТУ.
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ: випускники кафедри працюють на заводах медичних пластмас та стоматологічних матеріалів, підприємстві з виробництва фотополімерних стоматологічних матеріалів ПП «Латус», підприємствах хіміко-фармацевтичного профілю «Червона зірка», “Здоров’є трудящих”, в Українському НДІ протезування, Харківському медичному університеті та на багатьох малих, середніх приватних підприємствах з отримання та переробки полімерів, які розташовані у КОЖНОМУ районі України.


РИНОК ПРАЦІ за нашими спецалізаціями ЗАВЖДИ АКТИВНО ПРАЦЮЄ І РОБОТА З ВИСОКИМ ЗАРОБІТКОМ – ЗАБЕЗПЕЧЕНА.


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ: студенти нашої кафедри за міжнародними програмами обміну студентів проходять навчання (ПАРАЛЕЛЬНО) в провідних Університетах країн Євросоюзу (наприклад, Польща, Чехія тощо).


На нашій кафедрі навчаються студенти зі Сполучених Штатів Америки, Китаю, Іраку, Ірану, Грузії, Туркменістану та ін.

Кафедра технології пластичних мас і біологічно активних полімерів чекає нових студентів для цікавих і захоплюючих занурень у світ хімії, технології синтезу та переробки полімерів. Саме тут, для Вас відкриються двері в щасливе майбутнє в різних галузях (медицині, фармації, аєрокосмічній техніці тощо), хтось одержить практичні знання та ефективно працюватиме на промислових підприємствах (державних та приватних), хтось з головою піде у фантастичний світ науки або стане державним службовцем високого рівня, викладачем.


У будь-який момент часу ми з Вами на зв’язку, готові відповісти на всі Ваші запитання, що стосуються як спеціальності (спеціалізацій), так і правил прийому до нашого університет і нашої КАФЕДРИ.Технологія одержання функціональних виробів і матеріалів з полімерів та еластомерів