Відгуки

Відгуки випускників кафедри

Детальніше

Блог

Новини кафедри

Детальніше

Контакти

Контакти кафедри

Детальніше

Галерея

Фото та відео

Детальніше

Головна

 

Кафедра технології пластичних мас та біологічно активних полімерів

здійснює підготовку фахівців вищої кваліфікації (бакалаврів, магістрів, докторів філософії – PhD) за спеціальністю і за спеціалізаціями:

 

 

“Хімічні технології та інженерія”

 

1. “Технологія полімерів для медичної, фармацевтичної, харчової галузей та побуту”;

2. “Технологія одержання функціональних виробів і матеріалів з полімерів та еластомерів”;

 

Кафедра готує високопрофесійних спеціалістів у галузі технології отримання та переробки полімерів та матеріалів на їх основі для МЕДИЧНОЇ, ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ, ХАРЧОВОЇ ГАЛУЗЕЙ, ТЕХНІКИ та ПОБУТУ.
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ: випускники кафедри працюють на заводах медичних пластмас та стоматологічних матеріалів, підприємстві з виробництва фотополімерних стоматологічних матеріалів ПП «Латус», підприємствах хіміко-фармацевтичного профілю «Червона зірка», “Здоров’є трудящих”, в Українському НДІ протезування, Харківському медичному університеті та на багатьох малих, середніх приватних підприємствах з отримання та переробки полімерів, які розташовані у КОЖНОМУ районі України.


РИНОК ПРАЦІ за нашими спецалізаціями ЗАВЖДИ АКТИВНО ПРАЦЮЄ І РОБОТА З ВИСОКИМ ЗАРОБІТКОМ – ЗАБЕЗПЕЧЕНА.


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ: студенти нашої кафедри за міжнародними програмами обміну студентів проходять навчання (ПАРАЛЕЛЬНО) в провідних Університетах країн Євросоюзу (наприклад, Польща, Чехія тощо).


На нашій кафедрі навчаються студенти зі Сполучених Штатів Америки, Китаю, Іраку, Ірану, Грузії, Туркменістану та ін.

Кафедра технології пластичних мас і біологічно активних полімерів чекає нових студентів для цікавих і захоплюючих занурень у світ хімії, технології синтезу та переробки полімерів. Саме тут, для Вас відкриються двері в щасливе майбутнє в різних галузях (медицині, фармації, аєрокосмічній техніці тощо), хтось одержить практичні знання та ефективно працюватиме на промислових підприємствах (державних та приватних), хтось з головою піде у фантастичний світ науки або стане державним службовцем високого рівня, викладачем.


У будь-який момент часу ми з Вами на зв’язку, готові відповісти на всі Ваші запитання, що стосуються як спеціальності (спеціалізацій), так і правил прийому до нашого університет і нашої КАФЕДРИ.Технологія одержання функціональних виробів і матеріалів з полімерів та еластомерів