Вступ на 1-й курс

Відео про кафедру

Кафедра технології пластичних мас і біологічно активних полімерів НТУ «ХПІ» з повагою чекає нових студентів для цікавих і захоплюючих занурень в світ хімії і технології високомолекулярних сполук! Саме тут, для Вас відкриються двері в щасливе майбутнє: хтось одержить практичні знання і буде ударно працювати на виробничому підприємстві, хтось з головою піде в науку або стане викладачем, хтось не зупиниться і на цьому і в своїй урочистій промові нобелівського лауреата з щирою подякою згадуватиме навчання в Політехі. Кафедра технології пластичних мас і біологічно активних полімерів готує фахівців високого рівня по двом освітнім програмам(спеціалізаціям), які є складовими спеціальності хімічна технологія та інженерія:

Ці спеціалізації є

  • “Технологія полімерів для медичної, фармацевтичної, харчової галузей та побуту
  • “Технологія одержання функціональних виробів і матеріалів з полімерів та еластомерів”

Кваліфікації:

  • Бакалавр – інженер-хімік-технолог – 4 роки
  • Магістр – інженер-хімік-дослідник – 5.5 років

Для вступу на наші спеціалізації необхідно здати ЗНО:

  1.  Українська мова – обов’язкова
  2.  Хімія, Біологія – додаткові
  3.  Математика – Профільний

Для конкурсного відбору осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти до НТУ “ХПІ” конкурсний бал обчислюється за формулою:

КБ = 0,35 П + 0,25Д + 0,3У + 0,1А , 

де  КБ   –  конкурсний бал;

П – бал сертифіката ЗНО з профільної дисципліни;

Д – бал сертифіката ЗНО з додаткової дисципліни;

У – бал сертифіката ЗНО з української мови і літератури;

А– середній бал атестата;

Середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих та вноситься до Єдиної бази. Оцінки з документа про повну загальну середню освіту, які виставлені за 5-бальною шкалою, враховуються таким чином: “3″ відповідає “6″, “4″ відповідає “9″, “5″ відповідає “12″. Внесений до Єдиної бази за 12-бальною шкалою середній бал автоматично переводиться у 200-бальну шкалу за таблицею відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, за значенням 200-бальної шкали.

Остаточно конкурсний бал балансується на регіональний (РК), галузевий (ГК), сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому:

  • РК для Харкова дорівнює 1,02.
  • ГК дорівнює 1,02 для поданих заяв з пріоритетностями 1 на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, які передбачені в додатку 6, та 1,00 в інших випадках;
  • СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території сільських населених пунктів у рік вступу, та 1,00 в інших випадках;

Довідки за телефонами

(057) 707 61 09 ; 050 902 51 35 –  Завідувач кафедрою

(057) 707 61 86 –  Викладачі кафедри

“Технологія полімерів для медичної, фармацевтичної, харчової галузей та побуту

Студенти спеціалізації “Хімічна технологія синтетичних і природних полімерів та еластомерів” вивчають сучасні, важливі для промисловості, народного господарства і науки полімерні і композиційні матеріали і технологій їх виробництва.  Випускники спеціалізації Хімічна технологія синтетичних і природних полімерів та еластомерів можуть виконувати наступну професійну роботу:  вести і розробляти технологічні процеси синтезу та переробки полімерів і пластмас на їх основі, уміло керувати цими процесами.  Вони отримують глибокі і всебічні  знання методів випробування пластмас і композиційних матеріалів, проводять маркетинг,  розробляють нові види полімерних і композиційних матеріалів, клеїв, лаків, герметиків, гум.

Багато  випускників працевлаштовані на підприємствах: Стома” (м. Харків), Дослідний завод Інституту сцинтиляційних матеріалів НАН України (Інститут монокристалів, (м. Харків), Завод хімічних реактивів (м. Харків), Завод «Червона зірка» (м. Харків), АТ «Стирол» (м. Горлівка),  Завод Склопластиків (м. Харків)  ООО “Викотекс”( м. Харків), ПАО «ЗАВОД «ЮЖКАБЕЛЬ» (м. Харків), ГП завод «Електротяжмаш» (м. Харків),   ЗАТ “Харпластмасс”, (м. Харків), ТОВ “Віхамік Інжиніринг Пластікс” (м. Харків), ТОВ “Європласт” (м. Харків),  ТОВ “Компласт” НПФ (м. Харків), Полимерсервис ЧПКФ

 “Технологія одержання функціональних виробів і матеріалів з полімерів та еластомерів”

Студенти спеціалізації”Технологія одержання функціональних виробів і матеріалів з полімерів та еластомерів” отримують сучасну всесбічну підготовку по вивченню технологічних процесів виготовлення пластмасових виробів практично будь-якого призначення: побутового, медичного, будівельного, технічного і спецпризначення.  Зокрема виробів для радіоелектронної, машинобудівної, авіаційної,  медичної промисловості та ін. Випускники спеціалізації “Хімічні технологія переробки полімерних і композиційних матеріалів” можуть виконувати наступну професійну роботу підприємствах: вести і розробляти технологічні процеси переробки пластмас, керувати цими процесами, конструювати вироби з пластмас і технологічне оснащення для їх одержання, вибирати полімерні матеріали для різних галузей застосування підготовлювати технологічні процеси виробництва, механічної обробки пластмас а також з’єднання пластмасових деталей шляхом зварки, склеювання і ін.

Багато випускників працевлаштовані на підприємствах:  ТОВ «Харківський завод «Полімерконтейнер», ТОВ “АКВАПРО” (Харківська область., пгт. Циркуни), АТ «Полімерагро» (Харківська область., пгт. Циркуни), ТОВ “Тубний завод”(м. Харків), ООО”Харківхімпром», Завод “АСС-ХарьковПласт” та ін.

Календар

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031