Кафедра загальної електротехніки прийняла участь у ХХХII Міжнародно Науково-практичній Конференції “Інформаційні технології: Наука, Техніка, Технологія, Освіта, Здоров’я” (MicroCAD-2024).
==================================================================
У 2023 р. доцент кафедри «Загальна електротехніка» Крюкова Наталія Валеріївна пройшла міжнародне стажування на тему: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародного проекту у перспективі ЄС» в обсязі 6 кредитів ECTS (180 годин). Сертифікат № 9/2023 від 01.12.23 був виданий університетом Collegium Civitas (Варшава, Польща).
==================================================================
Кафедра загальної електротехніки прийняла участь у ХХХI Міжнародно Науково-практичній Конференції “Інформаційні технології: Наука, Техніка, Технологія, Освіта, Здоров’я” (MicroCAD-2023).
==================================================================
МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
Оголошено конкурс на участь в програмі мобільності «Еrasmus +» з Варшавською політехнікою
Грантова програма ЄС «Еrasmus +» рівня KA1 для взаємного обміну студентами та співробітниками вищих навчальних закладів відкрита на кафедрах «Загальна електротехніка» та «Промислова і біомедична електроніка» за напрямком «Промислова та будівельна інженерія» з пріоритетом у напрямках «Промислова та автомобільна електроніка», «Детонаційне напилювання» та «Екологічні проблеми транспорту». Обмін передбачається між нашим університетом та Варшавським технологічним університетом.
Відбір кандидатів на участь у програмі обміну серед студентів/аспірантів здійснюється на 2023/2024 навчальний рік (осінній семестр) та співробітників університету на 2023/2024 навчальний рік. За програмою з українського боку передбачено обмін 2-х студентів/аспірантів на 1 семестр (5 місяців) та 3-х співробітників на 7 робочих днів. Студенти отримують 800 євро на місяць та 210 євро для здійснення переміщення. Оплата здійснюється стороною, що приймає.
Для відбору кандидатів спільно кафедрами «Загальна електротехніка», «Промислова і біомедична електроніка» та міжнародним відділом університету створена конкурсна комісія, яка приймає рішення щодо рекомендації кандидатур на навчання.
Згідно умов програми, кандидати з числа студентів/аспірантів на участь повинні відповідати наступним критеріям:
– високі показники успішності;
– знання англійської мови (не нижче В2);
– участь в олімпіадах і конкурсах;
– наукові публікації студентів;
– соціальна активність;
– фахове спрямування за напрямком «Промислова та будівельна інженерія».
До участі у відборі бажаючі повинні надати:
- CV – до 1 сторінки формату А4 (українська і англійська мова);
- Мотиваційний лист – до 1 сторінки формату А4 (українська і англійська мова);
- Витяг з електронної залікової книжки за весь період навчання
- Інші документи, що підтверджують відповідність вимогам
Кандидати з числа співробітників вищих навчальних закладів повинні відповідати наступним критеріям:
– знання англійської мови (не нижче В2);
– оригінальний курс лекційних занять на англійській мові (5 занять по 2 години), які планується представити в університеті-партнері за напрямком «Промислова та будівельна інженерія»;
– наукові праці за напрямком «Промислова та будівельна інженерія», що опубліковані в виданнях які реферуються.
Документи повинні бути надіслані до 30 квітня 2023 року, на адреси: Kostyantyn.Korytchenko@khpi.edu.ua та Serhii.Kryvosheiev@khpi.edu.ua
За всіма питаннями звертатися на адреси:
Kostyantyn.Korytchenko@khpi.edu.ua та Serhii.Kryvosheiev@khpi.edu.ua.
Запрошуємо до участі і бажаємо успіхів!
==================================================================