Бізнес – це серйозно

Кафедра економічного аналізу та обліку НТУ «ХПІ» в рамках профорієнтаційної роботи 12 листопада провела творчо-інтелектуальну гру «Бізнес – це серйозно» для учнів 6-Б класу Харківської загальноосвітньої школи №154. Метою проведення культурно-творчого заходу є пошук, підтримка і розвиток обдарованої учнівської молоді та її професійно-кар’єрної орієнтації, формування учнями економічних знань з метою сприяння покращенню адаптації учнів до складного сучасного світу економічних відносин.

Старшим викладачем кафедри економічного аналізу та обліку НТУ «ХПІ» Александровою В.О. та професором кафедри Давидюк Т.В. було запропоновано учням з чотирьох команд вирішення завдань різного рівня складності в межах проведених 3 конкурсних завдань.

Учні приймали активну участь у грі та продемонстрували не тільки свої знання з економіки, а й свою креативність, винахідливість, майстерність, артистизм, кмітливість у ході виконання творчих завдань різного рівня складності.

Всі учасники команд були нагородженні подарунками від кафедри економічного аналізу та обліку НТУ «ХПІ».

Велика подяка директору Харківської загальноосвітньої школи № 154 Зуб Аллі Василівні і заступнику директора з навчально-виховної роботи Ямчицькому Володимиру Віталійовичу за надану можливість спілкування з учнями 6-Б класу.