Khpi Business Challenge

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», кафедра економічного аналізу та обліку, яка здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Облік та оподаткування»,  1лютого 2021 року об 11.00 проводить Інтерактивну гру-вікторину«Khpi Business Challenge».  Запрошуємо студентів коледжів та технікумів  спеціальності  «Облік та оподаткування» долучитись до цього заходу.

Участь у Інтерактивній грі-вікторині «Khpi Business Challenge» –  це унікальна можливість для студентської молоді урізноманітнити теоретичні знання в сфері організації бухгалтерського обліку та аналізу діяльності компаній, поглибити навички аналітичного мислення, розвинути навички командної роботи, що важливі для ефективного академічного навчання та успішного професійного розвитку в майбутньому.

Бажання взяти участь у Інтерактивній грі-вікторині «Khpi Business Challenge» пропонуємо до 16.02.2021 р.  підтвердити заявкою на участь від команди.

Ключові умови  проведення конкурсу: 

 1. Дата та час проведення: 17.02.2021 р об 11.00 год.

2. Форма проведення – онлайн захід за використанням платформи Google  meet. Посилання на онлайн захід буде надіслано додатково після реєстрації учасників.

3. Оформлення заявки на участь від команди (4-6 осіб).

4.  Заявка на участь  у заході розміщена за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScl-qLq4atOBgHrqGfrTCywAFq8U3vGKtIK_y8zstsP8m5Euw/viewform?usp=sf_link

5. Від одного навчального закладу можуть брати участь декілька команд.