Профорієнтація в Харківській школі №154

18 лютого 2020 року відбулася зустріч представників кафедри економічного аналізу та обліку ННІ ЕММБ НТУ «ХПІ», старшого викладача Александрової Вікторії Олександрівни та доцента  Побережної Наталії Миколаївни, з учнями 10-го та 11-го класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 154 Харківської міської ради Харківської області в рамках договору про співпрацю.

Дуже вдячні директору школи №154 Зуб Аллі Василівні та заступнику директора з навчально-виховної роботи Ямчицькому Володимиру Віталійовичуза теплу зустріч та надану нам можливість спілкування з молоддю.

За час спілкування із старшокласниками викладачі кафедри розповіли про особливості вступної кампанії до НТУ «ХПІ» в 2020 році та відповіли на питання щодо вступу у Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу на спеціальність 071 «Облік і оподаткування». Розповіли учням про можливості участі у олімпіаді НТУ «ХПІ», що проводитиметься в рамках Всеукраїнських олімпіад для професійної орієнтації вступників, які мають бажання вступати на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності.

Також було надано інформацію щодо роботи підготовчих курсів НТУ «ХПІ», які дозволяють розширити знання зі шкільної програми, якісно підготуватися до здачі ЗНО та суттєво підвищити свій конкурсний бал для вступу у НТУ «ХПІ».

Всіх учнів 10 та 11 класів школи №154 та їх батьків запрошено відвідати День відкритих дверей Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 23 лютого 2020 року та День відкритих Дверей Навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу, який відбудеться 28 березня 2020 року.