“Тезова майстерня” від наукового гуртка «Бізнес-консалтинг»

21 квітня 2023 року в межах діяльності наукового гуртка «Бізнес-консалтинг» відбулася науково-практична зустріч з учасниками під назвою «Тезова майстерня».
Цей захід було присвячено визначенню основних видів наукових публікацій, виділенню особливостей та переваг тез доповідей з наукової точки зору, розкриттю структури та ключових етапів щодо підготовки тез доповідей на конференцію. На конкретних прикладах було здійснено огляд тез доповідей, опублікованих за результатами проведених міжнародних науково-практичних конференцій, відповідно до основних критеріїв. Окрему увагу було приділено корисним порадам, які доцільно враховувати при підготовці тез доповідей. В результаті зустрічі студенти отримали завдання підготувати тези доповіді на конференцію, одноосібні або у співавторстві з іншими учасниками гуртка. Це буде сприяти науковій активності, організації спільної роботи студентів над визначеною проблематикою, а також стане чудовим стартом для знайомства з науковим світом.
«Тезова майстерня» стане першим провідником на шляху до наукових звершень для студентів і попереду нас чекають нові зустрічі в галузі вивчення науково-пізнавальних технологій!