Зустріч із студентами Вовчанського коледжу ХНТУСГ ім. П. Василенка

29 січня 2020 року представники кафедри економічного аналізу та обліку НТУ «ХПІ» ст. викл. Александрова В.О. та к.е.н., доц. Побережна Н.М. провели зустріч з учнями групи Б-31 спеціальності «Облік і оподаткування» та групами М-41та М-42 спеціальності «Агроінженерія» Вовчанського коледжу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Велика вдячність заступнику директора Вовчанського технікуму ХНТУСГ імені Петра Василенка з навчальної роботи Щибрі Тетяні Вікторівні, куратору групи Б-31 Пікар Юліїі Анатоліївні, куратору групи М-41 Сорокіну Олександру Івановичу та куратору групи М-42 Боговєсову Олександру Сергійовичу за теплу зустріч та надану нам можливість спілкування з учнями.

Ст. викл. Александрова В.О. та к.е.н., доц. Побережна Н.М. організували презентацію Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу й спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Надали майбутнім абітурієнтам інформацію щодо умов вступної кампанії 2020 року, щодо особливостей студентського життя у НТУ «ХПІ» та можливостей участі у міжнародних наукових програмах; відповіли на питання учнів щодо проживання у гуртожитках, занять спортом у Палаці Спорту НТУ «ХПІ», роботу творчих колективів Палацу Студентів НТУ «ХПІ», особливостей навчання та працевлаштування за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування». Всіх учнів з кураторами груп Вовчанського технікуму ХНТУСГ імені Петра Василенка запрошено відвідати заходи в межах Днів відкритих дверей Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» і Навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу.