Програми Erasmus+

Еразмус+ надає гранти на широкий спектр заходів у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Програма надає можливість студентам, стажерам, співробітникам та волонтерам провести певний період за кордоном, щоб покращити свої навички та можливості працевлаштування. Вона підтримує організації, які працюють у транснаціональному партнерстві та обмінюються інноваційними практиками у сфері освіти, професійної підготовки та молоді.

5 причин взяти участь у програмах ERASMUS+ та стати студентом за обміном

1. Розширити світогляд.
Одна з цілей програми – культурний обмін. Ви дізнаєтесь про культуру нової країни, отримаєте нові та цікаві враження.

2. Навчання в іншому форматі.
Програма дає можливість вчитися в європейському університеті, отримати новий студентський досвід, відчути різницю в системі навчання.

3. Краще вивчити іноземну мову.
Навчання в європейському ЗВО проходитиме англійською або іншою іноземною, тож ви суттєво покращите свої знання. А оскільки комунікація з іншими студентами теж швидше за все буде відбуватися самою іноземною, ви вивчите не лише професійні терміни, але і побутові слова та вирази.

4. Отримати фінансову незалежність.
Розмір стипендіального гранту залежить від університету та програми,але, як правило, стипендія та travel грант покривають всі витрати, пов’язані із програмою обміну. Ви навчитесь самостійно планувати свій бюджет, розподіляючи гроші на переїзд, комфортне життя в країні, оплату житла і подорожі.

5. Вийти із зони комфорту.
Переїзд і навчання в іншій країні дозволяють стати самостійним, навчитися вирішувати і побутові, і навчальні питання, познайомитися з новими людьми, отримати корисний досвід.

Наші студенти мають чудову можливість приймати участь в програмах мобільності ERASMUS+. Серед наших партнерів – такі європейські університети:

Alpen-Adria Universitat Klagenfurt, м. Клагенфурт (куратор – проф. Чередниченко Ольга Юріївна, кафедра ПІІТУ, тел. 067-754-79-44).

Bratislava University of Economics and Management, м. Братислава (куратор – ст. викл. Іващенко Оксана Віталіївна, кафедра ПІІТУ, тел. 067-775 15 92.

University Sorbonne Paris Nord, м. Париж (куратор – проф. Чередниченко Ольга Юріївна, кафедра ПІІТУ, тел. 067-754-79-44).

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt, м. Вюрцбург-Швайнфурт (куратор – доц. Мєшков Денис Вікторович, директор освітнього центру «Німецький технічний факультет», тел. 050-954-59-37).

Також питання по кожному з цих ЗВО можна поставити начальнику відділу міжнародних зв’язків Олександру Андрійовичу Гончарову, тел. 057-706-32-28.