Подвійні дипломи

Альпійсько-адріатичний університет м. Клагенфурт

Спільна програма навчання Double-degree master diploma on Software Engineering з Alpen-Adria-Universität, м. Клагенфурт, Австрія.

Студенти, які мають відмінні знання зі своїх профільних предметів, а також добре володіють англійською або німецькою мовами, можуть пройти стажування в австрійському виші-партнері. По закінченню навчання в ХПІ студенти кафедри мають можливість отримати диплом як українського, так і європейського ЗВО.

Захист магістерських робіт проходить в ХПІ перед комісією, до складу якої входять не тільки представники кафедри ПІІТУ, але і співробітники австрійського університету, які беруть участь в захисті в режимі Skype-конференції.

Ліннеус Університет м. Векше

Спільна програма навчання Master Programme з Linnaeus University, м. Векше, Швеція.

Ця спільна програма дає можливість студентам кафедри отримати за 2 роки два дипломи магістра: українського та європейського зразка, а також безкоштовне навчання в одному з кращих університетів Швеції.

В рамках програми подвійних дипломів магістранти мають можливість поїхати на навчання в Ліннеус Університет на один-два семестри. Знання англійської мови є обов’язковим для навчання на цих програмах. Захист магістерських робіт англійською мовою проводиться в університеті Ліннеус.

Вища школа менеджменту та публічного адміністрування, м. Братислава.

Спільна програма навчання «Бізнес-аналітика та інформаційні системи в підприємництві» з Вищою школою менеджменту і публічного адміністрування, м. Братислава, Словаччина дає студентам поглиблене вивчення інформаційних технологій в галузі підприємництва. Це дає можливість працювати в ІТ-індустрії, пов’язаній з бізнесом.

В рамках програми студенти можуть отримати два дипломи (українського і європейського зразків) і додаткові сертифікати в професійній IT-сфері, а також поліпшити знання англійської і словацької мов. Учасникам програми гарантована стажування в IT-компаніях Словаччини з метою набуття практичних навичок роботи в європейських кампаніях.
Словацька сторона також бере на себе всі витрати, пов’язані з навчанням і проживанням.

Готуються програми подвійних дипломів з університетами Франції.