Цікава інформація для абітурієнтів

Вступ 2020: Конкурсні пропозиції Бізнес-освіти в НТУ “ХПІ”

 

На кафедрі менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин працює новий проект.

Проект FESK – Перша школа підприємництва НТУ “ХПІ”

Переглянути ознайомлювальний ролик ви можете за цим посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=MV1G-2xIFC0&feature=youtu.be

 

Студенти кафедри мають можливості не лише отримувати знання під час навчання в університеті, але і займатися наукою і творчістю.

Анатолій Косенко

Один з наймолодших ведучих в місті Харкові, що стрімко набирає популярність. Завжди сповнений свіжих ідей, має за плечима досвід гри в КВК і досвід роботи з кращими dj України та СНД, в кінці кінців просто талановитий ведучий з умінням імпровізувати. В аквапарку «Острів скарбів» провів наймасовішу аквааеробіку в Україні, яка занесена в національну книгу рекордів.

Цьому ведучому довірилися: ТРЦ «Караван», ТРЦ «Sun Mall», танцювальні школи All Stars, Corazon Latino і Алмея, мережа барівMokka / Wmokka, найбільший аквапарк України «Острів скарбів», клуб історичного фехтування «Ріттер», регбійний клуб «Олімп», а так само нічні клуби Holiday, Арт, Chocolate і арт-клуб Корова. Крім цього, Анатолій проводив корпоративні заходи для самих різних компаній, серед яких: «Меблі 7я», Нова пошта, завод Турбоатом, завод Котелтурбопром, компанія 3G Star, корпорація Sun Group.

Разом з Сергієм Курочкіним вони складають дует кращих ведучих в НТУ «ХПІ» та дует кращих молодих ведучих в місті Харків.

 

КВК / Ліга сміху

Анатолій – чемпіон Політехнічної ліги КВК, чемпіон Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК у складі команди КВК «Халва», а так само віце-чемпіон головної ліги КВК України Восток.UA в складі команди КВК «Мальчишник». У лютому 2017 року прийняв участь у фестивалі 3 сезону ліги сміху, після чого зареєструвався в Одеську регіональну лігу сміху з командою «Халва».

Наукове шоу

Також Анатолій є актором і основним ведучим наукового шоу «Відкривачка» для дітей і «Лабораторія Ікс» для дорослих.

 

 

Катерина Павленко

Брейк-данс. Успішно виступає на фестивалях в Києві, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі

10 лютого в Києві відбулася прем’єра першої в історії України брейк-данс вистави тривалістю в 1 годину 15 хвилин, очікується тур по Україні з виступами в квітні.

 

 

Мій досвід участі в програмі «Erasmus+»

Олена Борисюк,
випускниця (магістр) кафедри ЕіМ,
студентка (магістр) кафедри ОВУП

Презентація