КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: +38(099)-104-22-92
Галузь знань: 07 Управління та адміністрування
Спеціальність: 076 Підприємництво та торгівля
Ступінь вищої освіти: Бакалавр
Для вступу потрібно:
Результати Національного мультіпредметного тесту (НМТ) (2022, 2023, 2024 р.) або сертифікати ЗНО (замість Національного мультіпредметного тесту, за 2021 р.):
- Українська мова та література;
- Математика;
- Історія України
- Предмет на вибір (іноземна мова, біологія, фізика або хімія).
Також можливий вступ за спеціальними умовами – с. 42-48 Правил прийому до НТУ “ХПІ”
Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (скорочена форма: 2 роки 10 місяців та 1 рік 10 місяців – для випускників коледжів/технікумів можливо зарахування одразу на другий або третій курс навчання).
Вид фінансування: Контракт
Вартість навчання: 15235 грн/семестр (для громадян України). У разі навчання у групі з викладанням на іноземній мові вартість зростає на 10%. Можлива розстрочка оплати.
Заочна форма навчання: 6810 грн/семестр.
Освітня програма конкурсної пропозиції: доступна за посиланням
Характеристика конкурсної пропозиції:
Освітня програма спрямована на формування фахівців, які зможуть успішно конкурувати у галузі бізнесу та торгівлі, надавати консультації, впроваджувати технології для забезпечення економічної безпеки, підвищувати ефективність діяльності та розвивати сучасні підприємницькі структури.
Конкурентними перевагами освітньої програми є те, вона практично-орієнтована та реалізується у співробітництві з провідними фахівцями українських і зарубіжних бізнесових структур у сфері підприємництва, торгівлі, які залучаються до навчального процесу та є потенційними роботодавцями.
Особливістю освітньої програми є залучення студентів до наукової діяльності та участі у розробці стартап-проектів з використанням інтернет-трейдингу, електронної комерції, онлайн та офлайн рітейлу. Так, кафедра співпрацює з Стартап-інкубатором YEP спільно з Міністерством цифрової трансформації, Консультаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу Дія.Бізнес. Це створює широкі можливості щодо набуття практичних навичок та умінь у сфері інноваційного підприємництва.
У студентів також є можливість навчатися у групах, де викладання всіх навчальних дисциплін ведеться англійською мовою.
Випускники бакалаври отримують право навчатися в магістратурі на конкурсній основі (бюджет та контракт).
Можливості працевлаштування:
Випускники можуть працювати в торгівельних компаніях, IТ-компаніях, крупних та приватних компаніях з розвинутою IT- інфраструктурою, інноваційних та венчурних фондах на посадах: Цифровий підприємець, Менеджер Інтернет-проектів, Стартап менеджер, Консультант з електронного бізнесу, Фахівець з ефективності підприємництва; Менеджер (управитель) систем якості; Менеджер (управитель) в оптовій торгівлі; Менеджер (управитель) в роздрібній торгівлі побутовими та непродовольчими товарами; Фахівець з біржових операцій.