Результаты рецензирования

Учасники конкурсу

До галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Енергетичне машинобудування” надійшло 90 студентських наукових робіт з 18 вищих навчальних закладів України

 

з/п

Вищий навчальний заклад Кількість робіт
1 Донецький національний університет Економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 1
2 Івано-франківський національний технічний університет нафти і газу 1
3 Миколаївський національний аграрний університет 3
4 Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського 8
5 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 12
6 Національний транспортний університет 4
7 Національний університет «Запорізька політехніка» 4
8 Національний університет водного господарства та природокористування 1
9 Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 8
10 Національний університет цивільного захисту України 4
11 Подільський державний аграрно-технічний університет 1
12 Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 4
13 Сумський державний університет 9
14 Українська інженерно-педагогічна академія 8
15 Харківський національний автомобільно-дорожній університет 6
16 Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка 3
17 Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова 4
18 Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова 9
Усього робіт 90

 

Результати рецензування наукових робіт

Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу Галузева комісія розглянула подані наукові роботи та здійснила їх рецензування. За результатами рецензування було сформовано рейтинговий список наукових робіт.

 Рейтинговий список

 

Рейтинг Шифр роботи Файл рецензії 1 Файл рецензії 2 Рейтинговий бал
Спеціалізація «Двигуни внутрішнього згоряння»
1 ПІД-КОВ ПІД-КОВ 1
 ПІД-КОВ2 80,0
2 Впуск ДВЗ Впуск ДВЗ1 Впуск ДВЗ2 72,0
3 Поршень дизеля В-2 Поршень дизеля В-21 Поршень дизеля В-22 71,5
4 Ефективність Ефективність1 Ефективність2 69,0
5 Нейтралізатор Нейтралізатор1 Нейтралізатор2 68,5
6 Еталонні значення Еталонні значення1 Еталонні значення2 67,0
7 Вальниця Вальниця1 Вальниця2 67,0
8 Подовжене розширення Подовжене розширення1 Подовжене розширення2 66,5
9 Низькотоксичний дизель Низькотоксичний дизель1 Низькотоксичний дизель2 66,5
10 Золотник Золотник1 Золотник2 63,0
11 ГібридСЕНС ГібридСЕНС1 ГібридСЕНС2 62,5
12 Паливоподача1 Паливоподача11 Паливоподача12 61,5
13 Зменшення токсичності вихлопу Зменшення токсичності вихлопу1 Зменшення токсичності вихлопу2 61,5
14 Зелений Зелений1 Зелений2 60,5
15 Підігрів Підігрів1 Підігрів2 58,5
16  Паливо Паливо1 Паливо2 56,5
17 Inheritance Inheritance1 Inheritance2 55,5
18 Емульсія Емульсія1 Емульсія2 55,0
19 Агрегат Агрегат1 Агрегат2 55,0
20 roughness Roughness1 Roughness2 54,5
21 СМАМО СМАМО1 СМАМО2 54,5
22 Двигун Двигун1 Двигун2 54,0
23 Турбодизель Турбодизель1 Турбодизель2 51,5
24 ОНП ОНП1 ОНП2 51,0
25 Компресор Компресор1 Компресор2 49,5
26 Двоступінчастий наддув Двоступінчастий наддув1 Двоступінчастий наддув2 49,5
27 Екологія Екологія1 Екологія2 49,5
28 СІНУС-СТ СІНУС-СТ1 СІНУС-СТ2 48,0
29 Гідравлічний опір Гідравлічний опір1  Гідравлічний опір2 47,0
30 Турбонаддув Турбонаддув1 Турбонаддув2 46,5
31 Точність викиду Точність викиду1 Точність викиду2 44,5
32 Діагноз Діагноз1 Діагноз2 44,0
33 Крутний момент Крутний момент1 Крутний момент2 43,5
34 Фази газорозподілу Фази газорозподілу1 Фази газорозподілу2 43,0
35 Розрахунок нафтопроводу Розрахунок нафтопроводу1 Розрахунок нафтопроводу2 40,0
36 Паливоподача Паливоподача1 Паливоподача2 37,5
37 Газотурбо Газотурбо1 Газотурбо2 32,5
Спеціалізація «Газотурбінні установки і компресорні станції»
1 НВOIL НВOIL1 НВOIL2 91,5
2 Турбіна Турбіна1 Турбіна2 80,0
3 OPTTURB OPTTURB1 OPTTURB2 79,5
4 ВК ВК1 ВК2 72,0
5 Скидання тепла Скидання тепла1 Скидання тепла2 70,5
6 ЧЗЦИКЛ ЧЗЦИКЛ1 ЧЗЦИКЛ2 70,5
7 Сучасні технології Сучасні технології1 Сучасні технології2 68,5
8 Nozzle Nozzle1 Nozzle2 67,5
9 БВК БВК1 БВК2 58,5
10 Гібрид Гібрид1 Гібрид2 57,5
11 Дизайнер Дизайнер1 Дизайнер2 56,5
12 Неон Неон1 Неон2 56,0
13 Імпульс Імпульс1 Імпульс2 55,0
14 Раднерів Раднерів1 Раднерів2 55,0
15 Маневреність Маневреність1 Маневреність2 54,0
16 Вібродеагностика дефектів Вібродеагностика дефектів1 Вібродеагностика дефектів2 51,5
17 Гвинтовий компресор Гвинтовий компресор1 Гвинтовий компресор2 51,0
Спеціалізація «Кріогенна та холодильна техніка»
1 Термоелектричний охолоджувач Термоелектричний охолоджувач1 Термоелектричний охолоджувач2 74,0
2 Каскад Каскад1 Каскад2 66,5
3 Генератор Генератор1 Генератор2 65,0
4 Інвертор Інвертор1 Інвертор2 64,0
5 Термофургон Термофургон1 Термофургон2 63,5
6 Розумний хліб Розумний хліб1 Розумний хліб2 63,5
7 Риба Риба1 Риба2 58,5
8 ПХКШЗ ПХКШЗ1 ПХКШЗ2 57,0
9 Градкон Градкон1 Градкон2 54,5
10 Оптмаш Оптмаш1 Оптмаш2 53,0
11 Сопло Сопло1 Сопло2 50,0
12 Холодоагент Холодоагент1 Холодоагент2 45,5
13 Терморегуляція Терморегуляція1 Терморегуляція2 44,0
14 Термо Термо1 Термо2 35,5
Спеціалізація «Енергогенеруючі технології та установки»
1 ГЦН ГЦН1 ГЦН 77,0
2 Progress Progress1 Progress2 76,5
3 Теплоносій Теплоносій1 Теплоносій2 72,5
4 Умова вибору Умова вибору1 Умова вибору2 72,5
5 Зимовий ранок Зимовий ранок1 Зимовий ранок2 62,0
6 ЕН1 ЕН11 ЕН12 60,0
7 KONOPT KONOPT1 KONOPT2 58,5
8 Дроселювання Дроселювання1 Дроселювання2 57,5
9 ТНС-ТВТ ТНС-ТВТ1 ТНС-ТВТ2 55,0
10 Energy Energy1 Energy2 50,0
11 Radar Radar1 Radar2 50,0
12 Шатун Шатун1 Шатун2 49,0
13 Наддувочний компресор Наддувочний компресор1 Наддувочний компресор2 49,0
14 Гібрид Гібрид1 Гібрид2 48,5
15 Ранжування моделей Ранжування моделей1 Ранжування моделей2 47,5
16 Колесо Колесо1 Колесо2 47,0
17 Діагностика Діагностика1 Діагностика2 46,0
18 Оптимізація Оптимізація1 Оптимізація2 45,5
19 Охолоджуюча система Охолоджуюча система1 Охолоджуюча система2 45,0
20 Зима Зима1 Зима2 44,0
21 Information Information1 Information2 40,5
22 Модерн Модерн1 Модерн2 32,0

На засіданні галузевої конкурсної комісії на підставі отриманих рецензій прийнято рішення щодо визначення кращих наукових робіт. Авторам відповідних робіт надіслано запрошення (у тому числі на електронну пошту автора) для участі у підсумковій науково-практичній конференції для наукової доповіді та захисту роботи

з/п

ВНЗ Прізвище, ім’я, по батькові студента Файл з конкурсною

роботою

Файл із листом-запрошенням
1 Донецький національний університет Економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Расчехмаров Іван Валерійович

Литвиненко Андрій Костянтинович

Розумний хліб Запрошення 1
2 Запорізький національний технічний університет Чишко Дмитро Петрович Впуск ДВЗ Запрошення 2
3 Івано-франківський національний технічний університет нафти і газу Івонюк Олег Володимирович Зменшення токсичності вихлопу Запрошення 3
4 Миколаївський національний аграрний університет Данько Олександр Валерійович Зелений Запрошення 4
5 Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Гудошник Олександр Володимирович

Тристан Сергій Олександрович

ПІД-КОВ Запрошення 5
6 Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» Кошель Антон Андрійович ЧЗЦИКЛ Запрошення 5
7 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Ісмайлов Владислав Олександрович НВOIL
8 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Казанцев Олександр Костянтинович

Щербаненко Максим Юрійович

OPTTURB
9 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Малимон Михайло Іванович

Єнін Ілля Євгенович

Nozzle
10 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Яіцький Владислав Михайлович

Яровий Євгеній Сергійович

Теплоносій
11 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Яровий Валерій Михайлович Термоелектричний охолоджувач
12 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Кондрат’єв Кирило Олександрович

Єнін Ігор Костянтинович

Термофургон
13 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Козак Вячеслав Олександрович

Шкетник Денис Сергійович

Ефективність
14 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Стебливець Владислав Андрійович

Скрєбцов Микита Костянтинович

ГібридСЕНС
15 Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Чучуменко Богдан Сергійович Поршень дизеля В-2
16 Національний транспортний університет Садовник Ігор Іванович Нейтралізатор Запрошення 6
17 Національний університет водного господарства та природокористування Циганюк Петро Віталійович Зимовий ранок Запрошення 7
18 Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Чалий Дмитро Павлович Подовжене розширення Запрошення 8
19 Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Колісник Ігор Андрійович Скидання тепла Запрошення 8
20 Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова Шкворченко В’ячеслав Павлович Генератор Запрошення 8
21 Національний університет цивільного захисту України Ткаченко Олександра Олександрівна

Капінос Єлизавета Володимирівна

Еталонні значення Запрошення 9
22 Подільський державний аграрно-технічний університет Шимілін Ілля Олександрович ЕН1 Запрошення 10
23 Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Какун Олександр Олегович Золотник Запрошення 11
24 Сумський державний університет Семенов Федір Дмитрович

Ніколаєнко Данило Романович

ВК Запрошення 12
25 Сумський державний університет Колесник Надія Сергіївна Каскад Запрошення 12
26 Сумський державний університет Кайдаш Дмитро Віталійович ГЦН Запрошення 12
27 Українська інженерно-педагогічна академія Федоров Денис Олегович Умова вибору Запрошення 13
28 Українська інженерно-педагогічна академія Штих Оксана Віталіївна Сучасні технології Запрошення 13
29 Харківський національний автомобільно-дорожній університет Федоренко Кирило Русланович Вальниця Запрошення 14
30 Харківський національний автомобільно-дорожній університет Шпеньович Ангеліна В’ячеславівна

Саєнко Владислав Олександрович

Турбіна Запрошення 14
31 Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова Кулик Анастасія Сергіївна

Жидкова Ірина Євгенівна

Progress Запрошення 15
32 Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Ращупкіна Інна Вікторівна

Хаджадж Юлія Миколаївна

Інвертор Запрошення 16
33 Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Богачук Владислав Олегович

Терещенко Микита Сергійович

Низькотоксичний дизель Запрошення 16
34 Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка Бурзак Данило Євгенович Паливоподача1 Запрошення 17

 

Підсумкова науково-практична конференція

Науково-практичну конференцію з Конкурсу буде проведено в НТУ «ХПІ» 21 квітня 2021 р. в режимі відео конференції. За результатами відеоконференції відповідно до “Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей будуть визначені переможці.