Кафедра економічного аналізу та обліку НТУ "ХПІ"

Поздравляем победителей!

Вітаємо переможців!
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 року № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Миколаївський національний аграрний університет було визначено базовим вищим навчальним закладом освіти для організації і проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти з дисципліни «Організація і методика аудиту». Олімпіада відбулась з 8 квітня по 10 квітня 2019 р. В Олімпіаді прийняло участь 167 студентів з понад 40 закладів вищої освіти України.
Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту та міжнародного бізнесу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» представляли студентки 4-го курсу спеціальності «Облік і аудит» Антоненко Яна та Серьогіна Ольга.
Вітаємо Антоненко Яну, яка здобула диплом ІІ ступеня, а також к.е.н., доц., доцента кафедри економічного аналізу та обліку Мардус Наталію Юріївну, яка здійснювала підготовку студентів до участі в Олімпіаді.
Антоненко Яна також отримала сертифікат на проходження стажування в аудиторській компанії ТОВ «ПКФ Україна». ТОВ «ПКФ Україна» є фірмою членом ПКФ Інтернешнл Лімітед (PKF International Limited), що об’єднує понад 400 фірм членів і кореспондентів у 150 країнах, які надають аудиторські та консалтингові послуги по всьому світу.
Бажаємо подальших успіхів в навчальному процесі і подальших перемог.