На кафедрі ІВТС проходять навчання іноземні студенти

 

Аспірант 2-го року навчання Шиба Тамер (Ліван). Тема дисертаційної роботи: «Вихорострумовий (електромагнітний) багатопараметровий перетворювач з просторово-періодичним полем для контролю циліндричних виробів». Спеціальність 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка.

Науковий керівник: д.т.н., професор Горкунов Б.М.

Метою роботи є розробка методу спільного визначення магнітної проникності, питомої електричної провідності й радіусу виробу на основі перетворювачів з просторово-періодичними магнітними полями.

 

 

 

Аспірант 1-го року навчання Ал Аббасі Жаббар Жасим Ахмед (Ірак)

Тема дисертаційної роботи: «Електромагнітні перетворювачі для контролю механічної напруги в металевих виробах» Спеціальність 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка.

Науковий керівник: д.т.н., професор Горкунов Б.М.

Метою роботи є створення електромагнітних методів і перетворювачів що їх реалізують для контролю механічних напружень в металевих виробах.

 

 

 

 

Претендент на вступ до аспірантури НТУ «ХПІ» Ву Суан Вионг (В’єтнам)
Попередньо затверджена тема дисертаційної роботи: «Розробка багатопараметрового вихорострумового контролю на основі спектрального аналізу вихідного сигналу датчика» Спеціальність 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка.
Науковий керівник: д.т.н., професор Горкунов Б.М.