Кафедра «Інформаційно-вимірювальні технології і системи» входить до складу факультету «Автоматики та приладобудування», який у свою чергу не тільки факультет, який випускає відмінних фахівців. І ви в цьому зараз переконаєтеся. За навчальний 2012 – 2013 рік, який ще не закінчився, студенти АП факультету провели масу заходів, як на рівні НТУ «ХПІ», так і на факультетському рівні.

Початок навчального року стартувало з «відкриття сезону». Надходження нових студентів віщувало багато нового: 31 серпня 2012 року в електро корпусі відбулася конференція, на якій абітурієнтів «присвячували» у студенти.

DGwooinTCo0

Далі відбулася поїздка до Фігуровки, на якій всі першокурсники познайомилися ближче і придбали нових друзів. Також проходили численні спартакіади, на яких факультет АП – займав перші місця.

267e-pwNrd8

Дівчат на нашому факультеті небагато, але, як показує проведення конкурсу «Міс першокурсниця АП», вони все красуні і розумниці. І цього року всі очікування перевершили себе. Дівчата блищали на сцені, а журі терзали сумніви при виборі переможниці, так як кожна дівчина була гідна головного призу.

Vv5XD7cJ0ZE

Студенти нашого факультету дуже товариські і всебічно розвинені. Вони люблять приймати гостей і їздити в гості. За час осіннього семестру відбулося два виїзди в інші міста – Севастополь і Київ. На спартакіаді в Севастополі наші студенти перемогли і отримали масу позитивних емоцій. А от у Києві, відвідали 50 – річчі ПБФ факультету і побудували дружні відносини з киянами.

На початку грудня наш факультет постарів на 1 годик і відзначив 51 рік. На честь цього свята в Палаці Студентів ХПІ відбувся концерт, на якому студенти показали всі свої таланти і гідно привітали АП факультет.

9YPgBeEcXnw

Прекрасна частина нашого факультету дбає і думає про наших чоловіків. Тому цього року відбулося відразу 2 заходи на честь Дня Захисника Вітчизни. Пройшов концерт в 1 аудиторії Електрокорпусу, і вперше на факультеті АП – «Містер АП 2013». Чоловіки нашого факультету оцінили старання гідно, всі зусилля пройшли не дарма. Але не варто забувати, що пройшло ще не менше важливе свято – Міжнародний жіночий день – 8 березня. Сильна половина нашого факультету підготувала концерт. Ну, що тут скажеш – молодці.

vRW4EVmVMnA

За навчальний рік студенти 3 рази відвідали дитячий будинок. У переддень Нового Року їздили з розважальною програмою та подарунками. Навесні з трудовим десантом. Наші студенти встигли і попрацювати і пограти з дітьми в різні ігри. Діти інтернату обіграли наших гравців і здобули перемогу у футболі, але це не засмутило нас, адже усмішки дітей – найголовніша нагорода.

J3aMURIZUHg

На початку квітня, а якщо бути більш точним, 5 квітня, відбулася 4 Всеукраїнська спартакіада ​​профбюро технічних вузів України. Нас відвідали 3 міста: Севастополь, Київ і Вінниця. У перебігу 3 днів проходили змагання. У важкому бою перемогли студенти Севастополя, з чим ми щиро їх вітаємо.

Замикає список подій музичний фестиваль «Весна в душі моєї». Студенти факультету продемонстрували свої музичні таланти. АП факультет безсумнівно талановит – про це можна сказати сміливо.

QaAMuKBS7V0

Описані вище заходи – це тільки частина заходів, які відбуваються на АП факультеті. Кожен день приносить нові події та емоції, які не опишеш словами. Факультет «Автоматики та приладобудування» – це велика і дружна сім’я, в якій ніколи нудьгувати.