Інформаційні системи та технології
126«Інформаційні системи та технології»

126«Інформаційні системи та технології»

Програмне забезпечення інформаційних систем – це конкурсна пропозиція 126 «Інформаційні системи та технології», яка передбачає підготовку фахівців по роботі з інформаційними системами і технологіями, містить блок дисциплін Devops, Data Software Engineering та Innovation Campus. Навчальна програма була розроблена на основі взаємодії кафедри ІСТ з провідними європейськими вузами Франції, Італії, Німеччини, Швеції, Ліхтенштейну, Норвегії, Словенії і Литви в рамках міжнародного проекту MASTIS.

Про конкурсну пропозицію

Метою конкурсної пропозиції є підготовка фахівців з розробки і супроводу інформаційних систем і технологій різного призначення.

Базові дисципліни з інформаційних технологій: «Об’єктно-орієнтоване програмування», «Операційні системи», «Основи веб-технологій», «Проектування баз даних», «Технології розробки веб-орієнтованих систем», «Основи проектування інформаційних систем», «Мережеві технології», «Адміністрування інформаційних систем», «Основи безпеки інформаційних систем», «Програмування веб-додатків».
Базові дисципліни з прикладної математики: «Математичний аналіз», «Теорія ймовірності та математична статистика», «Алгоритми і структури даних», «Комп’ютерна математика», «Методи обробки інформації», «Методи оптимізації», «Теорія прийняття рішень».

Після закінчення бакалаврату випускники працюють на посадах розробників і тестувальників ПЗ (Junior Developer, Junior QA).

Кваліфікація: бакалавр інформаційних систем та технологій

Презентація