Кафедра економіки і маркетингу

Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу

Кафедра економіки і маркетингу - Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу

Міжнародна діяльність

У кафедри широкі міжнародні зв’язки. Укладені договори про співпрацю з ведучими університетами Болгарії, Німеччини, Угорщини та інших країн. Студенти виїжджають на практику, знайомляться з економікою та життям різних країн, виконують дипломні роботи на базі зарубіжних суб’єктів підприємництва.

Наприклад. в 2017 році група студентів виїжджала на практику в Болгарію в університет ім. Святого Климента Охридські в Софії на факультет економіки та господарського менеджменту. Студенти познайомилися з економічною діяльністю в країні, учбовою і науковою роботою в університеті. Вони мали зустрічі з професорами та студентами, побували на державній таможні, в комерційних фірмах, центральному банку… Відвідали пам’ятні місця в Болгарії. Все це справило на них незабутнє враження.

А викладачі кафедри разом з зарубіжними колегами готують спільні підручники та наукові роботи. Наприклад, разом з фахівцями ведучого в Болгарії університету ім. Святого Климента Охридські викладачі нашої кафедри написали підручники з дисциплін «Економіка фірми», «Управління проектами» згідно з Європейськими навчальними програмами.