Кафедра економіки і маркетингу

Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу

Кафедра економіки і маркетингу - Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу

Навчальний процес

Навчання ведеться згідно затверджених європейських програм. Тому диплом НТУ «ХПІ» надає можливість працювати у різних країнах.

Кафедра також здійснює економіко-управлінську підготовку студентів інженерних спеціальностей на ряді технічних факультетів.

Якісному виконанню учбового процесу сприяє забезпечення студентів відповідною навчально-методичною літературою з усіх дисциплін. В них кожен студент знайде необхідні поради для кращого засвоєння предметів, які він вивчає.

Відзнакою високого рівня дисциплін що викладаються є рекомендації Міністерства освіти і науки на випуск і розповсюдження в Україні підручників та навчальних посібників, виданих викладачами. Серед них: «Організація промислового виробництва»; «Економіка підприємства»; «Проектний аналіз» та інші необхідні видання.Безымянный

Знаходяться вони в бібліотеці кафедри, а також в бібліотеці університету.

Кафедра має всі необхідні приміщення, дисплейний клас з сучасними ПЕОМ. Студенти закріплюють здобуті теоретичні знання, набувають практичного досвіду під час проходження виробничих практик. Вони здійснюються як на передових вітчизняних підприємствах, фірмах, організаціях, банках, так і закордоном.