Кафедра економіки і маркетингу

Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу

Кафедра економіки і маркетингу - Навчально-науковий інститут економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу

Випускники

Кафедра ЕтаМ надає високий рівень підготовлених випускників. Знання отримані нашими випускиками, дає змогу отримати роботу там де вони бажають. Багато випускників знаходять інтересну роботу за кордом.

 

Відгуки наших випускників:

Олена Борисюк: Закінчила магістратуру за спеціальністю «Маркетинг» в 2017 році.

 

 

 

 

 

 

Олена Борисюк:
Першу роботу після закінчення вузу знайшла відразу за фахом: о 23:00 розмістила на сайті резюме, о 13:00 на наступний день вже успішно пройшла співбесіду. Другу і поки останню свою роботу вважаю роботою мрії (фахівець з маркетингу в ФК «Шахтар»). Починала з розміщення реклами через класичні канали (транспорт, радіо, зовнішня реклама), працювала з блогерами, в 2020 році також взяла на себе роботу з прямими комунікаціями.
В обговореннях ефективності використання тих чи інших інструментів від мене колеги часто чують фразу «Це ж очевидно, мене цього ще в універі вчили». І я постійно сперечаюся з тими, хто вважає, що вища освіта в сучасному світі нічого не дає, тому що більшість моїх знань з маркетингу я отримала саме у ВНЗ.
Коли я вступала із золотою медаллю, від однокласників чула питання «Чому саме Політех?», Адже є інші гідні ВНЗ. Але провчившись на двух магістратурах в ХПІ і отримавши заповітну роботу мрії, я в житті не шкодувала про своє рішення ні разу. Крім того, я була учасницею програми «Erasmus +», такі можливості є далеко не скрізь!
Кафедра ЕІМ – найдружніша кафедра, мені завжди так здавалося. Це той самий випадок, коли всі викладачі хороші як на підбір. Ось навіть хочеш згадати каке-то пари, на яких було некомфортно, а немає таких.
Особливо я любила пари Кобелєва В. М. за гумор і Кітченко Е. М. за практичні кейси. Кафедра надає всі можливості для формування тебе як фахівця, і якщо є прагнення розвиватися в маркетингу – просто використовуй всі відкриті перед тобою можливості по повній! 😉  

Elena Borisyuk

Marketing Specialist Shakhtar-Service LLC

4g G.Andryushchenka St Kyiv | 01135 | Ukraine

M +380 67 629 40 24

 

 

Ірина Гурська: Закінчила магістратуру за спеціальністю «Маркетинг» в 2016 році.

 

 

 

 

 

Ірина Гурська:
Працюю бізнес-аналітиком в IT сфері, беру участь в розробці web і mobile додатків для зарубіжних замовників. Обожнюю свою професію, тому навчаю цієї спеціальності на своєму освітньому ресурсі –https://easyba.pro/

Дякую викладачам кафедри за знання, які виявилися цінними і корисними в тому, чим займаюся зараз. Роки в університеті були добрими і веселими. Згадую з теплом 🙂
P.S. Окрема подяка нашому самому стильному викладачеві – Кітченко Олені Миколаївні. На її заняттях ми завжди отримували найактуальнішу інформацію з практичного досвіду (а не з нудних підручників)
😋

 

 

 

 

Катерина Паріпка: Закінчила бакалврат за спеціальністю «Маркетинг» в 2016 році.

 

 

 

 

 

Катерина Паріпка:

Катерина Хофмайер, викладачі пам’ятають мене на прізвище Катя Паріпка.

На даний момент живу і працюю в Мюнхені. Відразу після захисту диплома переїхала до Німеччини, вивчила німецьку і поступила до магістратури.

Закінчила магістратуру в університеті Пассау за напрямом European Studies з поглибленим вивченням міжкультурних відносин і політики.

Після цього мені пощастило потрапити в одну з так званих світових Big 4 в аудиті – КПМГ. Так що, вже рік як я зайнята як Associate in Audit Corporate in KPMG, Munich.

Працюючи в різних командах і на різних проектах мені за рік пощастило побачити велику кількість відомих в світі підприємств зсередини. Незабутній досвід.

Коли я зараз оглядаюся на роки навчання в НТУ «ХПІ» за спеціальністю Маркетинг, то розумію, що це той час з якого все почалося. Рішення які приймалися тоді і способи досягнення цілей заклали базу і дуже сильно вплинули на моє життя зараз. Те, що тоді здавалося ще незрозумілим, далеким і заповітним, виявилося лише справою часу. А зусилля і напружена робота над собою виявилися невід’ємною складовою на цьому шляху.

Окреме спасибі викладачам з яким довелося попрацювати. Від багатьох виходила підтримка і розуміння і найчастіше саме це було важливіше ніж просто визубрений предмет.

На кафедрі маркетингу неймовірний колектив викладачів. Ці люди стають друзями і наставниками, а не просто професорами. Навіть зараз з посмішкою і вдячністю згадую цей час разом з вами. Дякую вам всім за це!

До сих пір я згадую спорт комплекс, там я проводила дуже багато часу граючи у волейбол і це приносило неймовірне задоволення і заряд сили для навчання. Такого легкого доступу до спорту з тих часів у мене більше ніде не було.

Використовуйте ваші можливості!

Get in touch per LinkdIn: Kateryna Hofmaier http://linkedin.com/in/kateryna-hofmaier-09890116b

 

 

 

 

Сичов Микита: закінчив магістратуру за спеціальністю «Економіка» в 2020.

 

 

 

 

Сичов Микита:
Теплий прийом під час вступу до ХПІ почався з першої зустрічі в приймальній комісії. «Тут завжди тобі раді» – тут це звучить як девіз! Навчаючись на кафедрі економіки і маркетингу, все більше переконувався в правильному виборі своєї спеціальності, в професійності викладацького складу. Тут працює прекрасний викладацький склад. Всі дуже широко володіють своїми предметами і доступно пояснюють матеріал. Особливою увагою хочеться відзначити Майстро Руслану Григорівну і Мірошник Марію Володимирівну. За весь час свого викладання вони довели студентам, що можна із задоволенням займатися улюбленою справою, заряджали своєю харизмою і енергією. Новаторський підхід – це їх «фішка», подача предметів дуже інформативна, різноманітна, продумана і цікава і завдяки чому, я багато чому навчився. Дуже вдячний. Студентське життя – не тільки придбання базових знань і проходження освітньої програми, а й всебічний розвиток студента як особистості. Це відмінна можливість знайти себе, придбати потрібні компетенції для успішної майбутньої професії.

 

 

 

Ксенія Вишиванюк: Закінчила магістратуру за спеціальністю «Маркетинг» в 2018 році.

 

 

 

 

 

Ксенія Вишиванюк:
Виключно теплі спогади про кафедру і рідному “Політеху”! За майже цілих 6 років навчання на спеціальності “Маркетинг” я жодного разу не пошкодувала, що надійшла саме сюди. Наскільки все було круто, інформативно і корисно усвідомлюєш тільки з часом, коли стикаєшся з такими ж фахівцями вже на роботі! На особистому досвіді переконалася, що в Політеху одна з найсильніших підготовчих баз по даному напрямку!

Особливо запам’яталися предмети Кітченко Е.М. з життєвими прикладами, лекції Чернобровкіної С.В., які закохали мене в Брендіг і PR, цікаві курсові по рекламі від Романчик Т.В. і маркетингові дослідження з Ларк Л.С. які мені колись насилу вдалося здати)

Спасибі Перерві П.Г. (Колишньому декану економічного факультету) за те, що колись, під час подачі документів, познайомив з факультетом і кафедрою!

 

 

Корнус Валерія: Закінчила магістратуру за спеціальністю «Маркетинг».

 

 

 

 

Корнус Валерія:
Спеціальність Маркетинг я обрала самостійно і тепер з гордістю кажу: “Так, я та сама людина, що працює за спеціальністю”. НТУ “ХПІ” технічний ВНЗ, проте економічний факультет у нас дуже сильний та знання, що я отримала під час навчання насправді сталися мені у нагоді. Звичайно, коли ми 5,5 років майже на кожній профільній дисципліні розглядали цільову аудиторію – мені не одразу було зрозуміло, наскільки це важливий крок. А вже почавши роботу, я побачила та зрозуміла, що “не все, чого навчали в інституті, треба забути”.

 

 

 

Костенко Тетяна: Закінчила магістратуру за спеціальністю «Маркетинг» в 2017 році.

 

 

 

 

 

Костенко Тетяна:

Привіт. Зараз мені 27 і я керівник відділу маркетингу українського бренду дитячого одягу.

Закінчила ХПІ 4 роки тому. Вивчала спеціальність Маркетинг на Економ факультеті. Перші курси в основному були про економіку в цілому, не завжди супер цікаво, але дає добрий грунт для розуміння багатьох речей в майбутньому. Але “дожити” до суто маркетингових дисциплін хотілося по бистрее😅. З викладачів кафедри Маркетингу та економіки найбільше подобалася Кітченко Олена Миколаївна. У неї завжди були цікаві лекції і практичні заняття, класні кейси. Думаю, багато в чому завдяки їй я закохалася в маркетинг. Ще Кобелєв Валерій Миколайович класний викладач. Було цікаво на лекціях.
Працювати за фахом початку вже на 4 курсі. З викладачами бачилися набагато рідше і пам’ятаю не всіх. Пам’ятаю, що дуже подобалося як викладали PR. І ще у нас був курс по дизайну, за що дуже вдячна. Мені це дало дуже хорошу базу для розуміння основ дизайну і як це все працює.
Навчання дало добрий грунт для професійного розвитку в подальшому. Але не живіть себе надіями, що якщо ви закінчили університет, то на цьому все, вас візьмуть всюди) Якщо не будете розвиватися надалі, то малоймовірно що досягнете чогось професійно. Після університету я пройшла ще чимало курсів, мастеркласов, форумів, прочитала багато книжок. І зараз продовжую це робити. Університет, кафедру і викладачів згадую з теплотою і любов’ю.

 

 

 

Ангеліна Чемерис: Закінчила магістратуру за спеціальністю «Маркетинг» в 2017 році.

 

 

Ангеліна Чемерис

Більше 4х років працюю в сфері туризму та працевлаштування за кордоном.

Усі п’ять років навчання в університеті були дуже насиченими на події. Повертаючись у думках до цього життєвого періоду, перше що спадає на думку – це підтримка викладачів та їхнє прагнення дати змогу розвиватися кожному, хто дійсно хоче навчатися. На мою думку, це напевно є найважливішим у формуванні особистості кожного студента.

Ніколи не забуду, як на другому курсі мене та ще кількох студентів відправили на практику до Болгарії, в Софійській університет. Дякуючи цій можливості я мала змогу зануритися у дуже насичену навчальну програму. Та, звісно, більш за все мене вразили подорожі по Болгарії – перші, самостійні. Саме після цієї подорожі я остаточно прийняла рішення працювати у сфері туризму.

Тож, закінчивши університет, я вже встигла попрацювати декілька років за кордоном, відвідала більш ніж 25 країн, серед іншого приймаючи участь у міжнародних злетах турагентів, та й надалі планую розвивати туризм у наший країні. А у майбутньому до планів входить і викладання для студентів, тож…до зустрічі!