АБІТУРІЄНТУ 2021!

Кафедра КОМП’ЮТЕРНОЇ МАТЕМАТИКИ ТА АНАЛІЗУ ДАНИХ факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії НТУ ХПІ пропонує зробити крок до вибору спеціальності разом з нами!

Студенти кафедри здобувають освіту за спеціальністю:

113 “Прикладна математика” (освітня програма “Інтелектуальний аналіз даних”, DATA SCIENCE і BIG DATA), яка входить до списку найбільш затребуваних у світі IT.

В основу концепції підготовки фахівців на кафедрі покладена проектна та дуальна система освіти. Це поєднання глибокої теоретичної підготовки в області машинного навчання і методів штучного інтелекту в аналізі великих даних з освоєнням сучасних технологій програмування та створення програмного забезпечення, отримання практичних навичок з проектування, розробки і супроводу програмних систем. Виконання програмних проектів здійснюється на базових підприємствах – партнерах кафедри, провідних українських та міжнародних IT-компаніях.

Студенти кафедри – призери Всеукраїнський і Міжнародних олімпіад з математики, інформатики, програмування, абсолютні чемпіони України по командному програмування 2018 р тричі учасники фіналу Чемпіонату світу з програмування серед студентів (ACM ICPC – International Colleguate Programming Contest – World Final).

Вибравши кафедру комп’ютерної математики та аналізу даних, ви вибираєте сучасну та високоякісну підготовку, інноваційну освітню програму, впевненість в затребуваності професії. Випускники кафедри – успішні фахівці світу IT, що працюють в провідних світових компаніях: Google, Facebook, IBM, Amazon, Greed Dynamics, Samsung, Global Logic, Sigma Software.

Ну і звичайно, студентські роки – самі захоплюючі і веселі, запрошуємо провести їх разом з кафедрою КМАД!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *