Участь в 29 Міжнародній науково-практичній конференції MicroCAD – 2021

18 травня 2021 року, студенти 3 курсу групи КН-118 кафедри КМАД Олексій Безчастний та Дмитро  Ковальов взяли участь в щорічній міжнародній науково-практичній конференції “Інформаційні технології: наука, техніка, технологія, освіта, здоров’я” (MicroCAD – 2021).

Захід, організований з ініціативи Мішкольцького технічного університету (Угорщина) та НТУ «ХПІ» (Україна), проводиться вже двадцять дев’ятий раз і проходить в онлайн форматі.

На форумі студенти презентували доклад на тему “ВИКОРИСТАННЯ CLOUD ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ “KIP” (KHPI IN PHONE)”.

Проект виконувався під керівництвом співробітників кафедри КМАД: доцента А. О. Нікульченко та доцентки О. І. Дунаєвської, при підтримці давнього партнера кафедри – ІТ компанії Cloud Works

Мобільний додаток  “KIP” призначений для використання студентами та викладачами НТУ “ХПІ”. Цим додатком можуть користуватися в режимі без аутентифікації, що дає змогу отримувати загальнодоступну інформацію таку як розклад студентських груп чи графік роботи викладачів по аудиторіям, так і в режимі із авторизацією, де в особистому кабінеті студента/ викладача буде зібрана вся важлива інформація: поточний рейтинг, борги, навчальний план, розклад групи та оцінки за кожний семестр.

На даному етапі команда розробників презентувала тестовий варіант додатку.

Виступ студентів отримав схвальні відгуки, а потреба створення такого додатку привернув увагу як студентів так і керівництво вишу.

Кафедра КМАД пишається роботою команди, та бажає успішної реалізації всіх задумів!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *