Спеціальності

Кафедра “Матеріалознавство” проводить підготовку фахівців (інженерів-технологів), магістрів (інженерів-технологів-дослідників), і бакалаврів (інженерів) за очною та заочною формою на бюджетній та контрактній основі (на кафедрі 32 бюджетних місця).

Спеціальність:
132 “Матеріалознавство”.

Спеціалізації:
№132-01 “Прикладне матеріалознавство та компьютерна інженерія матеріалів”;
№132-02 “Нові функціональні матеріали та нанотехнології”.

Для вступу на нашу спеціальність у 2020 р. необхідні такі сертифікати по ЗНО.
Бюджетна – за ЗНО1: українська мова, математика, фізика або іноземна мова. Контрактна форма – за ЗНО1 або ЗНО2: українська мова, історія Украйни, математика або географія.
Третій сертифікат (на вибір абітурієнта) відповідає спеціалізації
№132-01 – на вибір;
№132-02 – на вибір.

Навчання проводиться українською та російською мовами. Додатково про сертифікати та бали – на сайті НТУ “ХПІ” “Абітурієнт”. Детальніше про спеціальність – в анкеті кафедри:

Серед пріоритетних напрямів навчання та наукової роботи, відзначимо нові:
– наноматеріалознавство;
– матеріалознавство ювелірної, художньої та декоративно-прикладної галузі, що
включає експертизу структури цих матеріалів.

Студенти, що навчаються за контрактом , які склали першу дві сесії з оцінками добре і відмінно , можуть бути переведені на бюджетну форму навчання . Студенти мають можливість відвідувати військову кафедру і після закінчення отримати звання офіцера запасу .

Зазначимо, що післяа закінчення 4- ого курсу у Вас з’являється можливість за два роки отримати в НТУ ” ХПІ” другу вищу освіту за обраним Вами додаткової спеціальності , паралельно з основною на нашій кафедрі. Перелік додаткових спеціальностей уточнюйте на нашій кафедрі.

Низка фото- і відеоматеріали про нашу спеціальність розміщені на нашій сторінці в Facebook. Пропонуємо також коротку відеопрезентацію: