АРХІВ СШІ 2019

На базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» силами кафедри обчислювальної техніки та програмування 16-18 квітня 2019 р. відбулася згідно наказу Міністерства освіти та науки України ІV Всеукраїнська студентська олімпіада «Комп‘ютерні системи штучного інтелекту». На прикладі низки розв’язаних завдань студенти отримують практичні навички програмування мікропроцесорної техніки, які можна застосувати як у українських високотехнологічних іграшках, а і у системах керування автомобілях, потягах і навіть у космічних кораблях.

На олімпіаду були запрошені студенти вишів з Києва, Одеси, Львова, Харкова, Вінниці, Івано-франківська, Житомиру, Кривого Рогу, Дніпра, Полтави, Сум, Херсону та інші, всього 69  вишів України.

Метою олімпіади «Комп‘ютерні системи штучного інтелекту» є не тільки перевірка рівня знань з математики, фізики, програмування, робототехніки, механіки, чи інше, но і популяризація серед студентів технічних знань та сучасних напрямків розвитку науки та техніки, розвинути інноваційне та критичне мислення у студентів та отримати практичні навички створення достатньо складних систем, що можуть входити до складу сучасних робототехнічних систем.

18 квітня 2019 року, ректор Національного технічного університету «ХПІ» Євген Іванович Сокол і директор центру розробок компанії Геннадій Букшевалов підписали Угоду про співробітництво між НТУ «ХПІ». Підписання договору відбулося в новому форматі в рамках міжнародної студентської олімпіади «Системи штучного інтелекту», організованої кафедрою «Обчислювальної техніки та програмування» НТУ «ХПІ». Як зазначив ректор НТУ «ХПІ» д.т.н., професор Євген Іванович Сокол, співпраця межу ВНЗ і компанією дозволить отримати двосторонню вигоду: університет має навички з підготовки висококваліфікованих фахівців і високонауковий потенціал, а компанія має досвід і можливість практичної реалізації планів підготовки і подальшого працевлаштування студентів. Тому спільна діяльність здатна дати новий імпульс для реалізації навчальних планів НТУ «ХПІ» з підготовки висококваліфікованих фахівців сфери інформаційних технологій. Директор центру розробок компанії SoftServe Геннадій Букшевалов зазначив у своєму виступі, що в компанії SoftServe зараз настав період досить активного розширення і інвестування в розвиток освітніх програм. SoftServe продовжує розширювати існуючі та відкривати нові центри розробки для задоволення зростаючих потреб компаній з усього світу. Розширено харківський офіс і продовжується розвиток команди, враховуючи, що в місті є сильне IT-співтовариство, кваліфіковані розробники і потужна освітня база.

  


Тур I – теоретичний. Задачі з дисципліни «Системи штучного інтелекту» та з дисциплін базової підготовки програмістів (теорія алгоритмів, програмування, теорія інформації та кодування, та ін.).

Тур II – експериментальний.    Містив 2 номінації олімпіади:

1) проходження траси автономним роботом (номінація «Слідування за лінією»);
2) проходження траси автономним роботом (номінація «Roborace»).

Переможці олімпіади визначалися в командній першості за результатами номінацій.

Детальніше про олимпиаду на каналах:

              


НАШИ   СПОНСОРЫ 

 

BIIR є інженерно-консалтинговою компанією, заснованою в 2008 році в місті Орхус, Данія. У 2013 році був відкритий офіс в Україні.
Спеціалізується на таких галузях як: вітроенергетика та інші поновлювані джерела енергії, видобуток і транспортування газу і нафти.
У команді зосереджені талановиті дизайнери, інженери і менеджери проектів, що працюють як єдина універсальна команда.
Потребують фахівців з великими знаннями у всіх аспектах виробництва – проектування, розрахунки, документація.
Пропонують роботу в сучасній, європейської компанії, комфортні умови роботи, медичну страховку, корпоративні уроки англійської.
Інспектор з кадрів ТОВ “Біір Україна” Марина Стягайло
Email: mst@biir.dk

 

      приватна компанія «Індустріальна група УПЕК», м. Харків

 

 

 

   міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення «EPAM», м. Харків

 

  міжнародна ІТ-компанія «Intetics», м. Харків
Intetics – международная IT-компания с более чем 20-летней историей, ведущая мировая аутсорсинговая компания с центрами разработки в Украине (Киев, Харьков, Львов),  Беларуси (Минск),  и Польше (Краков) и представительствами в США (Чикаго), Германии (Дюссельдорф) и Великобритании (Лондон). 
Intetics – это:
– 700+ сотрудников: с самыми разными хобби и интересами, но с общей отличительной чертой – высоким уровнем профессионализма.
– 400+ интереснейших проектов, включая проекты в сфере IoT, AI, роботизации и работы с геоданными.

– сертификации по стандартам ISO 9001 и ISO 27001, партнер MGP.

Подробнее о компании и карьерных возможностях:https://intetics.com/careers

 

  молода солодка фірма «Харків-Кондитер», м. Харків

 

 

  міжнародна ІТ-компанія «SoftServe», що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій, м. Харків 

Viacheslav Laptiev | L&D Lead, IT Academy
Sumska Str., 10
Kharkiv 61057, Ukraine
Tel: +380-32-290-1442 ext. 7742
Cell: +380-50-400-43-56

клуб «Князь», м. Харків