Перемога на «IT-Universe-2021»

З 8 по 11 червня цього року в Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся Фінал Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «IT-Universe-2021» (it-universe.org), яка була підтримана Міністерством освіти і науки України та його інституціями.

Всього в відбіркових змаганнях 11 конкурсів цієї олімпіади зареєструвалось та приняло участь 6 студентів нашого університету, а на фінал за високими результатами відбору офіційно було запрошено 5 студентів.

Успішно у фіналі виступили студенти кафедри «Обчислювальна техніка та програмування» (завідувач — д.т.н., проф. Семенов Сергій Геннадійович) .

В Конкурсі «Адміністрування Linux» 1 місце виборов студент академічної групи КІТ-118в Челак Єгор Володимирович, 4 місце здобув студент академічної групи КІТ-117б Серебрянський Віталій Сергійович, а 5 місце посів  студент академічної групи КІТ-119д Гряник Георгій Володимирович.

За підсумками всіх конкурсів фіналу олімпіади наш університет в командному заліку серед вищих навчальних закладів виборов 1 місце та став переможцем і чемпіоном.

Офіційним представником університету, відповідальним за успішну участь наших студентів на цій олімпіаді, був старший викладач кафедри «Обчислювальна техніка та програмування» Межерицький Сергій Геннадійович.

Posted on: 24.06.2021