Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Літня практика в Магдебурзі

З літньої практики в університеті ім. Отто фон Геріке в Магдебурзі повернувся студент нашої кафедри — Андрій Чепурко. Метою практики було ознайомлення з навчанням, дослідженнями та організаційною структурою кафедри, на якій студенти хотіли б продовжити своє подальше навчання на магістратурі. «Під час стажування ми познайомилися з інститутами та викладачами факультету електротехніки та інформаційних технологій, а також з дослідженнями, які веде цей факультет» — розповідає Андрій.

Університет Отто фон Геріке співпрацює з НТУ «ХПІ», тому студенти з України мають можливість вступити до університету та написати магістерську дисертацію в Магдебурзі. Студентам 2-го курсу щорічно надається можливість пройти мовну, а студентам 3-го курсу — виробничу практику. Це дозволяє заздалегідь зрозуміти структуру університету, вибрати відповідний інститут і кафедру для подальшого навчання, познайомитися і, в подальшому, підтримувати контакт з професорами і науковими співробітниками.

В ході практики студенти долучилися до технологічного процесу виготовлення електронних компонентів та вузлів електронних пристроїв.

Chepurko