Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Наші випускники


Оберемок Дмитро

Магістр, випуск 2021р.


Працюю у підрозділі буріння компанії «Нафтогаз» на посаді інженер-електронік. Підрозділ спрямовано розробку та обслуговування газоконденсатних родовищ нашій країні. Буріння – складний технологічний процес, що вимагає постійного інвестування в сучасне обладнання для покращення якості та швидкості робіт, що виконуються. Основні вузли виробництва наводяться на дію з допомогою електродвигунів потужністю понад 1 МВт., і керуються частотно-регульованими приводами. Моя робота полягає в обслуговуванні компонентів ЧРП(Variable Frequency Drive), ПЛК ((programmable logic controller (PLC))ЧРП.


Павлов Сергій

Магістр, випуск 2022р.


“Працюю в офісі серйозної компанії, що управляє (AppCake). До обов’язків входить забезпечення безперебійної роботи комп’ютерної техніки (до сотні комп’ютерів та іншої комп’ютерної техніки, включаючи і бухгалтерію).


Основна робота полягає в обслуговуванні джерел аварійного живлення як генераторів на основі ДВС так і індивідуальних аварійних джерел живлення (УПС). Забезпечення інформаційної безпеки та захисту від хакерських атак та від спаму. Звичайно займаюся поточним обслуговуванням комп’ютерів та іншої офісної техніки:


– діагностика та аналіз проблемних місць, ремонт;

– встановлення та оновлення програмного забезпечення;

– локальні мережі, підтримка поштових серверів, багатозадачність;

– у разі виникнення труднощів – допомога співробітникам, які працюють з ПК та офісною технікою, електронною поштою тощо.”


Максим Нікулін (Software Engineer, GlobalLogic, компанія групи Hitachi).

Рік випуску: 2022


Компанії GlobalLogic (лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів) допомагає клієнтам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи та цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг та експертизу у різних галузях разом з інструментами Hitachi у сфері операційних та інформаційних технологій, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.


Під час навчання в НТУ «ХПІ» за спеціальністю 171 «Електроніка» я здобув вичерпні теоретичні основи та практичні навички, які допомогли мені отримати, не побоюся цього слова, роботу своєї мрії, та вже більше ніж два роки я маю можливість працювати у передовій ІТ-сфері.


Кафедра промислової і біомедичної електроніки займається дослідженнями та розробками у сфері електронних систем та пристроїв, які застосовуються в промисловості, медицині, енергетиці та багатьох інших галузях.


Навчання було і є дуже цікавим та пізнавальним. Викладачі добре знають свою справу та допомагають студентам розуміти складні матеріали. Крім того, на кафедрі створені всі умови для проведення наукових досліджень та практичної роботи з електронними системами. Студенти, у свою чергу, мають можливість брати участь у різних наукових конференціях та проектах, що дозволяє отримувати додаткові знання та практичний досвід.


Також, кафедра має відкритий та дружній колектив, який завжди готовий допомогти та підтримати студентів в любих життєвих ситуаціях.


Усе враховуючи, я можу рекомендувати кафедру «Промислова і біомедична електроніка» НТУ «ХПІ» для всіх, хто цікавиться електронікою, сучасними цифровими технологіями, програмуванням та бажає отримати якісну освіту та практичний досвід у цій галузі.


 

index1

Дмитро з Тійтом Нахкуром – найдосвідченішим інженером заводу

Селезнєв Дмитрій (Інженер-технолог, фірма Эолан)

Рік випуску: 2014


“Я працюю в компанії “Эолан”. Це міжнародна фірма, яка займається контрактним виробництвом електроніки. Номенклатура вироблених пристроїв дуже широка – від простих і не дуже простих побутових речей до високоточних і надскладних пристроїв прийому і передачі даних. Ми працюємо з відомими брендами виробниками дуже незважаючи на те, що завод знаходиться в Талліні серед співробітників інженерного та керованого звена, є представники багатьох націй і країн Європи. Робоча мова – англійська.”


-4BmDnEnptM

Сібіль Олексій. Фірма “Tenko”

Сібіль Олексій (розробник, фірма Tenko)

Рік випуску: 2015


“Компанія TENKO займає лідируючу позицію серед постачальників електричних котлів та ТЕНів. У мої обов’язки входить модернізація існуючого програмного коду та розробка схемотехніки електричних котлів”


By_R2ZYoEpM

Геннадій Олійник. Компанія Appus

Геннадій Олійник (Розробник мобільних додатків, компанія Appus)

Рік випуску: 2015


“Я є розробником мобільних додатків для платформи iOS. Наша фірма також займається розробкою додатків для Android- та WEB-платформ. Співпрацюємо з сильною командою дизайнерів”.


ПрАТ «Філіп Морріс Україна»


Огір Сергій Анатолійович (Інженер-програміст АСУ-ТП, ТОВ «Елетен» – підрядник, модернізація АСУЗ). Рік випуску: 2016.


Огір Анатолій Олексійович (Інженер-електрик, ТОВ «Okin Facility UA» – генпідрядник, служба забезпечення). Рік випуску: 1990.


Огір Володимир Олексійович (Старший технік з ремонту та обслуговування обладнання, ПрАТ «Філіп Морріс Україна»). Рік випуску: 1996.


oyqzw-aSe4M

Олефир Юлія. Рентген-лаборант ХКГБ №31

Олефір Юлія Володимирівна (Рентген-лаборант ХКДБ №31).

Рік випуску: 2016


“У 2007 р. закінчила Харківський технікум медичного обладнання та продовжила навчання в НТУ “ХПІ” на заочному відділенні за спеціальністю “Фізична та біомедична електроніка”.


Календар

June 2024
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930