Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Науковий квест

10 травня навчально-науковий інститут енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ «ХПІ» спільно з технічною студією «Винахідник» провели науковий квест для учнів загальноосвітніх шкіл. В заході взяли участь понад 30 школярів різного віку від 6 до 16 років. Формування команд виконувалося жеребкуванням, що дозволило поєднати в групи дітей різного віку. Метою заходу є знайомство учнів ТС «Винахідник» в ігровій формі із з профілем випускаючих кафедр інституту, що брали участь в організації квесту.

Шість кафедр електротехнічного спрямування — «Промислова і біомедична електроніка», «Автоматизовані електромеханічні системи», «Електричні апарати», «Електричні машини», «Інженерна електрофізика», «Передача електричної енергії»  влаштували інтерактивні та захоплюючі локації, на яких діти досліджували електронні схеми; збирали головоломки, що були надруковані на 3D-принтері; визначали полярність обмоток трансформатора; виконували розрахунки з проектування гідрогенератора; дізнавалися про принципи передачі електричної енергії дротовим та бездротовим способом; ознайомилися з джерелами альтернативної енергії; долучилися до створення роботів та дізналися про принципи їх керування.

Виконання завдань квесту викликало в учасників непідробне захоплення, тож, сподіваємося, учні стануть нашими друзями та долучатимуться до інших заходів, що проводяться в університеті.