Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Виробнича екскурсія для студентів

Гарною традицією на кафедрі «Промислова і біомедична електроніка» стало проведення виробничих екскурсій для студентів першого курсу в рамках дисципліни «Вступ до спеціальності».
Цього разу майбутні фахівці відвідали підприємство «ОВЕН», де познайомилися з основними відділами підприємства, отримали уявлення про основні етапи проектування електронних пристроїв, методах перевірки і випробувань електронної апаратури.

Кафедра висловлює подяку співробітникам підприємства, що знайшли час поділитися із своїми майбутніми колегами тонкощами виробництва сучасної електронної техніки, а особливо Олександру Плахтію, за організацію заходу.

Компанію ОВЕН було засновано у 90-х роках. Першими розробками стали: пристрій захисного вимикання трьохфазного двигуна УЗОТЭ-2У, пристрої контролю рівня, вимірювачі-регулятори температури. Було створено відділ нових розробок, який одразу взяв курс на створення своїх власних пристроїв на основі сучасної елементної бази: в асортименті підприємства з’явились пристрої контролю рівня, покажчики температури, а потім й перший мікропроцесорний регулятор температури. Власний виробничий майданчик ОВЕН у м. Харкові було відкрито в 2007 році. Завдяки сучасному оснащенню завод є передовим в Україні. Серед вітчизняних виробників КВПіА тільки ОВЕН має повний цикл безперервного виробництва та тестування продукції, що забезпечує високий рівень надійності та якості виробів, які випускаються. На підприємстві працює власна метрологічна служба, а також власний випробувальний центр.Матеріали з офіційного сайту компанії