Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

З Новим 2019 роком!

Шановні студенти та колеги!

Ми з вами проводжаємо рік, який для кожного був відзначений новими перемогами і відкриттями. Рік, що минає не назвеш простим, але разом з вами ми шукали і знаходили шляхи вирішення складних завдань, домагалися успіхів, тому нам з вами є чим пишатися.

Ми стоїмо на порозі Нового 2019 року. Яким він стане, що він принесе — багато в чому залежить від нас самих. Щиро переконані, що наші спільні сили та відповідальність допоможуть здійснити всі плани, зробити наше життя більш цікавим, насиченим і яскравим.

Віримо що наступний рік стане вдалим і плідним, роком нових можливостей і досягнень, наповнений яскравими подіями і добрими справами. Щиро бажаємо вам, дорогі друзі, благополуччя і стабільності, невичерпної енергії, оптимізму, здійснення заповітних бажань. Нехай все хороше, що радувало вас в році, що минає, неодмінно знайде своє продовження в році прийдешньому.

Нехай Новий рік принесе Вам здоров’я і щастя, а вашими супутниками будуть гарний настрій, радість справджених надій, удачі і успіхи в будь-яких починаннях!


Щасливого Нового року!