STEM-фестиваль “Інженерія майбутнього” в Чернівцях

22 травня 2025 року у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання “Юність Буковини” відбувся STEM-фестиваль “Інженерія майбутнього” – масштабна подія, що поєднала сучасні технології, освіту, науку і найголовніше молодь, яка вже сьогодні формує завтрашній день України.

Фестиваль став можливим завдяки плідній співпраці Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації та Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» – одного з провідних технічних університетів України з більш ніж 140-річною історією підготовки фахівців.

Метою фестивалю було познайомити учнів старших класів із сучасними інженерними спеціальностями, що є ключовими для відновлення критичної інфраструктури, забезпечення енергетичної незалежності, розвитку транспортної системи та зміцнення обороноздатності України.

З вітальним словом до учасників звернувся директор Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки НТУ “ХПІ” – Роман Сергійович Томашевський, який підкреслив, що сьогодні як ніколи важливо обирати фах, що служитиме на благо суспільства та країни.

Учасники мали змогу зануритися у світ науки й техніки завдяки інтерактивним STEM-зонам, де були представлені інженерні розробки, прототипи пристроїв, роботизовані системи та навчальні моделі. Учасники взяли участь у серії Kahoot-вікторин, присвячених чотирьом стратегічним інженерним напрямам: “Прикладна механіка та матеріали”, “Електроенергетика, електромеханіка, робототехніка”, “Транспорт”, “Інженерна безпека”.

Стань частиною спільноти майбутніх новаторів і захисників інфраструктури України – вступай до НТУ “ХПІ”! Тут ти отримаєш не лише якісну технічну освіту, а й можливість реалізувати свої ідеї у реальних проєктах, стартапах, міжнародних програмах і в команді однодумців.
20250522_13541
20250522_134322 (2)
20250522
6
20250522_135107 (2)
4.1
20250522_13541
20250522_134322 (2)
Поділитись: