До уваги абітуриентів!

КАФЕДРА ПЕРЕДАЧИ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ НТУ «ХПІ»

ГОТУЄ СПЕЦИАЛІСТІВ СВІТОВОГО РІВНЯ: БАКАЛАВРІВ ТА МАГІСТРІВ!

Для вступу на спеціальність “Електричні системи і мережі” потрібні наступні документи:

Три сертифіката ЗНО (сертифікат центру незалежного тестування.):

 • Математика,
 • Українська мова,
 • Іноземна мова або фізика (на вибір)

А також:

 • документ про повну загальну середню освіту (оригінал або копія);
  медична довідка (ф.086-У, оригінал або копія);
 • фотографії 3×4 см (6 шт);
 • виписка з трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи);
 • документи, які дають право на пільги;
 • особисто пред’являються паспорт (свідоцтво про народження для тих, хто за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку), оригінали документів;
 • ідентифікаційний код (оригінал або копія).

Прийом документів ведеться в приймальні комісії ННІ ЕЕЕ.

Наші випускники є фахівцями в галузі енергетики і після закінчення університету направляються для роботи в регіональні електроенергетичні системи України як інженерів служб підстанції та повітряних ліній, на диспетчерське управління, а також можуть працювати на підприємствах, в науково-дослідних і проектних організаціях електротехнічного профілю, інженерами-електриками, інженерами-енергетиками, інженерами з обслуговування, ремонту та монтажу високовольтного електричного обладнання.

Кваліфікації випускників нашої спеціалізації:

 • Бакалавр електротехніки

(Термін навчання 4 роки).

 • Магістр електротехніки

(Термін навчання 6 років).

 

Одним з головних критеріїв, для оцінки якості освіти є не назва учбового закладу і його місце розташування, не вартість навчання, а то де і ким працюють його випускники.

Наша кафедра готує провідні, керівні кадри як для регіональних і українських енергетичних компаній, так і фахівців для роботи за кордоном.

З моменту заснування кафедри в 1930 році, нашими викладачами були підготовлені понад 1500 студентів для 67 країн. В даний час на нашій кафедрі здобувають освіту 12 студентів з 24 країн.

Міжнародне визнання якості підготовлених нами спеціалістів, підтверджує не тільки велика кількість студентів іноземців, але і той факт, що випускники нашої кафедри успішно продовжують роботу і навчання в провідних зарубіжних ВНЗ і енергетичних компаніях. Ось тільки деякі з них:

Дмитро Єфименко закінчив НТУ ХПІ в 2007 році. В даний час працює провідним інженером систем управління в компанії AREVA GmbH (Німеччина). Займається проектуванням і введенням в експлуатацію систем управління захисту ядерного реактора.

Бехруз Іноятов в 2014 році захистив диплом магістра з відзнакою. В даний час є аспірантом Московського енергетичного інституту. При вступі до аспірантури показав високий рівень знань і підготовки.

Таня Острікова

переможець Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт 2012 року. Після закінчення НТУ «ХПІ», успішно пройшла відбір за програмою DAAD, для навчання в Німеччині. В даний час успішно захистила магістерську роботу за фахом Sustainable Energy Supply в RWTH Aachen University, м. Аахен, Німеччина. В процесі навчання проявила високий рівень підготовки, що дозволило їй бути стипендіатом двох престижних стипендій: Dr. Carl Arthur Pastor Scholarship і The Education Fund scholarship

(На фото ректор університету RWTH Aachen University вручає стипендії кращим студентам і серед них наша Таня)

Наші студенти регулярно завойовують призові місця на Всеукраїнських та регіональних конкурсах наукових студентських робіт.

Більш докладно про нас

http://web.kpi.kharkov.ua/pee

т. (057) 70-76-246

ЩОБ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО ЇХАТИ ЗА КОРДОН

Обирай кращих ! Йди вчитися до нас на бюджет !

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА

на кафедру “Передача електричної енергії”

Навчально-наукового інституту Енергетики, Електроніки та Електромеханіки НТУ “ХПІ”

r1

КАФЕДРА ПЕРЕДАЧІ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ НТУ «ХПІ» -КУЗНІЦА КАДРІВ ДЛЯ СУЧАСНОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ

Ні для кого не секрет, що технічне керівництво всіх великих енергетичних компаній як Харківської, так і сусідніх областей – випускники кафедри «Передача електричної енергії НТУ «ХПІ». У чому причини швидкого кар’єрного зростання наших випускників?

1 Досвідчений, висококваліфікований професорсько-викладацький склад

У процесі тривалого і цікавого навчання кувати з Вас професіоналів високого рівня будуть: 3 професора доктора технічних наук, 9 доцентів кандидатів технічних наук, а також талановиті аспіранти та кваліфіковані інженери.

2 Найбагатша лабораторна база

Практичне закріплення отриманих теоретичних знань наші студенти здійснюють на діючих, сучасних лабораторних установках.

1

 

 Лабораторні роботи з курсу «Техніка високих напруг»

У розпорядженні наших студентів великий і комфортабельний обчислювальний центр, оснащений найсучаснішою обчислювальною технікою і програмним забезпеченням

2

Лабораторні роботи з курсу “Електричні мережі і системи”

3

Заняття в обчислювальному класі

3 Інноваційний процес навчання

Високу конкурентоспроможність наших випускників забезпечує інноваційний підхід до забезпечення навчального процесу. Крім класичних базових знань, які самі по собі гарантують високий рівень підготовки фахівців, наші студенти опановують найсучаснішими і актуальними технологіями передачі електричної енергії, знайомляться з найсучаснішим зарубіжним і вітчизняним електроенергетичним обладнанням, вивчають найсучасніші програмні засоби для управління режимами роботи електроенергетичних систем, пізнають основи створення систем штучного інтелекту для діагностики і контролю стану високовольтного обладнання. Велику роль в наповненні навчального процесу відіграють результати наукових досліджень викладачів кафедри. Багато дисциплін частково або повністю побудовані на наукових розробках вчених нашої кафедри, що робить Вас потенційним володарем унікальних знань.

Великий Високовольтний зал
Наші студенти єдині в Україні, мають можливість закріплювати теоретичні знання і проводити наукові дослідження на унікальному високовольтному обладнанні в більшому високовольтному залі.

4

Великий високовольтний зал – такого немає ніде в Україні

 1. Нерозривний зв’язок з великою енергетикою
  Деякі курси нашим студентам читають кращі фахівці АК «Харківобленерго» і НЕК «Північна енергетична система». Наші студенти закріплюють отримані знання і отримують практичні навички в процесі проходження виробничих і переддипломних практик в провідних енергетичних компаніях України і регіону.

6

Трансформатор Тесла, зібранний нашими студентами у высоковольтному залі

7

І нарешті, захист диплома !

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ, РЕЙТИНГ ВНЗ АБО СПЕЦІАЛЬНОСТІ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ НЕ КІЛЬКІСТЮ  АБІТУРІЄНТІВ, А МІСЦЕМ РОБОТИ, ШВИДКІСТЮ КАР‘ЄРНОГО РОСТУ ТА РІВНЕМ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ВИПУСКНИКІВ

Обирай кращих! Йди вчитися до нас  на бюджет!

 

e f

Абітурієнти, які навчаються на підготовчих курсах або в елітарної школі при Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», мають пільги при вступі.

Всі юнаки, що надійшли в НТУ «ХПІ» мають можливість навчатися на військовій кафедрі з подальшим присвоєнням звання офіцера запасу.

Кафедра «Передача електричної енергії» заснована в 1930 році академіком В.М.Хрущовим. В даний час кафедра готує фахівців за спеціалізацією № 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», має акредитацію IV рівня.

IMGP0009 copy

На бюджетні місця денного відділення спеціальності приймається 35 студентів. Ведеться підготовка за очною, заочною та дистанційною формами навчання.

Перші чотири роки студенти вивчають, згідно з навчальним планом, створеному відповідно болонської системі, дисципліни бакалаврату, а також ряд професійних дисциплін, що забезпечують підготовку бакалавра-електрика. При цьому велика увага приділяється фундаментальній підготовці з математики, фізики, теоретичних основ електротехніки, обчислювальної і вимірювальної техніки.

IMGP0002

На старших курсах на рівні сучасних досягнень в галузі електроенергетики, висококваліфікований колектив кафедри і провідні фахівці підприємств, випускники кафедри, викладають предмети профільної підготовки.

На нашій спеціальності Ви отримаєте поглиблені знання з таких предметів як економіка (в тому числі особливостей функціонування енергетики в умовах енергоринку), етика ділових відносин, організація виробництва і маркетинг, психологія, ділова іноземна мова.

На нашій спеціальності Ви можете отримати не тільки теоретичні, а й практичні знання і навички.

IMGP0012

Багата лабораторна база і обчислювальний центр дозволяють студентам виконувати лабораторні роботи, курсове та дипломне проектування. Кафедра єдина в Україні має унікальний високовольтний зал з каскадом трансформаторів 1 млн. В.

v zal

У нашому університеті є сучасний спортивний комплекс і Палац студентів, де можна проявити свої здібності в спорті та художньої самодіяльності.

 

НТУ «ХПІ», кафедра «Передача електричної енергии»

тел.: (057) 707-62-46,

 

 

NEWS

Останні коментарі