Списки рекомендованих до зарахування в аспірантуру

Списки рекомендованих до зарахування в аспірантуру в 2020 році*

№№ ПІБ Результати вступних випробувань Конкурсний бал
зі спеціальності іноземної мови філософії
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 0
1 Картавкіна Юлія Олександрівна 5 5 5 5,00
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Дроздова Ольга Вікторівна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Ліхолєтов Ярослав Володимирович 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Історія науки та українознавство (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Коваль Юлія Юріївна 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Філософія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 3
1 Коростильов Геннадій Леонідович 5 4 5 4,70
2 Трусей Леонід Гаврилович 5 4 5 4,70
3 Семеліт Марина Петрівна 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Соціологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Германова Юлія Дмитрівна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Грибинюк Дар’я Володимирівна 5 3 5 4,40
2 Хмельницька Анастасія Василівна 4 3 4 3,70
Конкурсна пропозиція: Менеджмент (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Передерій Тетяна Сергіївна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Соколова Наталя Олександрівна 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Екологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Катенін Вадим Дмитрович 5 5 4 4,80
2 Босюк Альона Сергіївна 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Прикладна фізика та наноматеріали (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 0
1 Шкода Дмитро Сергійович 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Прикладна математика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Дьомін Олексій Володимирович 5 5 5 5,00
2 Сурганова Юлія Едуардівна 5 5 5 5,00
3 Богатир Михайло Сергійович 5 4 5 4,70
4 Гулаков Антон Сергійович 5 4 5 4,70
5 Павловська Ірина Валеріївна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Задорожний Іван Вячеславович 5 5 4 4,80
2 Мац Владислав Ігорович 5 5 4 4,80
3 Риженко Віталій Олегович 5 5 4 4,80
4 Іващенко Дар’я Сергіївна 5 4 5 4,70
5 Погребняк Сергій Віталійович 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Горносталь Олексій Андрійович 5 5 5 5,00
2 Лисиця Аліна Олександрівна 5 5 5 5,00
3 Пасько Денис Андрійович 5 5 5 5,00
4 Яловега Владислав Анатолійович 5 5 5 5,00
5 Бартош Максим Володимирович 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Комп’ютерна інженерія (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Ареф’єв Ілля Артурович 4 4 4 4,00
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 6
1 Левін Нікіта Олександрович 5 5 4 4,80
2 Дуванський Олександр Миколайовч 5 4 4 4,50
3 Трубін Дмитро Вікторович 5 4 4 4,50
4 Палієнко Володимир Олексійович 5 3 4 4,20
5 Калантиря Сергій Григорович 5 3 3 4,00
6 Локтіонов Денис Вячеславович 5 3 3 4,00
Конкурсна пропозиція: Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Летюк Валерій Іванович 5 4 4 4,50
2 Сінько Володимир Володимирович 5 4 4 4,50
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Кучерський Владислав Юрійович 5 4 5 4,70
2 Ситников Павло Андрійович 3 5 5 4,00
Конкурсна пропозиція: Матеріалознавство (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Григор’єва Світлана Вікторівна 5 5 4 4,80
Конкурсна пропозиція: Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Журавель Олексій Валерійович 5 4 4 4,50
Конкурсна пропозиція: Металургія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Фролова Лілія Вікторівна 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 9
1 Асадов Ельман Джаббар-огли 5 5 5 5,00
2 Собченко Віталій Вікторович 5 5 4 4,80
3 Дем’яненко Роман Ігорович 5 4 5 4,70
4 Резніченко Микола Георгійович 5 4 5 4,70
5 Гузін Михайло Юрійович 5 4 4 4,50
6 Гученко Олексій Миколайович 5 4 4 4,50
7 Кузьмін Артем Олексійович 5 3 5 4,40
8 Озулу Антон Борисович 5 3 4 4,20
9 Сідак Віталій Олександрович 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Шелест Дмитро Андрійович 5 5 4 4,80
Конкурсна пропозиція: Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (небюджетна)
Форма навчання: заачна
1 Пушкар Олег Анатолійович 5 5 5 5,00
2 Гринишина Маргарита Володимирівна 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Енергетичне машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Тарабанова Анастасія Юріївна 5 5 5 5,00
2 Ликов Сергій Валентинович 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Атомна енергетика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Мотовільнік Анастасія Вадимівна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Теплоенергетика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Савраєва Юлія Ігорівна 5 4 5 4,70
2 Єрьоменко Станіслав Володимирович 4 4 5 4,20
3 Левін Владислав Володимирович 4 4 4 4,00
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Біловус Анна Степанівна 5 5 5 5,00
2 Мірошник Анатолій Миколайович 5 5 5 5,00
3 Воронець Віталій Миколайович 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Челапко В’ячеслав Валерійович 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Жук Олексанр Васильович 5 4 5 4,70
2 Саміло Іван Юрійович 5 4 5 4,70
3 Опришкін Олександр Сергійович 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 10
1 Баламут Наталія Сергіївна 5 5 5 5,00
2 Майстат Микита Сергійович 5 5 5 5,00
3 Сагалай Дарина Володимирівна 5 4 5 4,70
4 Стрельчук Микита Вікторович 5 4 5 4,70
5 Мукіна Наталя Володимирівна 5 4 4 4,50
6 Білогубкіна Карина Володимирівна 5 3 5 4,40
7 Витяганець Валентин Сергійович 5 3 5 4,40
8 Ковальов Євген Володимирович 5 3 5 4,40
9 Кривобок Андрій Вікторович 5 3 4 4,20
10 Тюпова Альона Ігорівна 5 3 4 4,20
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Абдулхаді Саіф Алі Абдулхаді 5 4 4 4,50
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 4
1 Індиков Сергій Миколайович 5 5 4 4,80
2 Горохівська Наталя Валентинівна 5 4 4 4,50
3 Картишев Сергій Вікторович 5 3 5 4,40
4 Климець Олександр Михайлович 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Хімічні технології та інженерія (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Рубашко Владислав Володимирович 5 4 5 4,70
2 Семиряжко Євген Миколайович 5 4 5 4,70
3 Чернецов Олександр Іванович 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Севрюкова Оксана Сергіївна 5 4 5 4,70
Конкурсна пропозиція: Електроніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Лосєв Микита Вадимович 5 4 5 4,70
2 Васечко Євген Вікторович 5 3 5 4,40
Конкурсна пропозиція: Телекомунікації та радіотехніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Лазуренко Богдан Олександрович 5 5 4 4,80
Конкурсна пропозиція: Нафтогазова інженерія та технології (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Козін Олександр Валерійович 4 4 4 4,00
Конкурсна пропозиція: Озброєння та військова техніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Красношапка Роман Юрійович 5 5 4 4,80

*затверджені рішенням приймальної комісії

СТИПЕНДІЯ
Для призначення стипендії аспірантам денної форми навчання необхідно:
– надати до відділу аспірантури трудову книжку,
– в відділенні ПриватБанку – оформити картку для нарахування стипендії (повинен бути підключений «стипендіальний проект» НТУ «ХПІ», код 02071180)
ОПЛАТА НАВЧАННЯ
оплату навчання необхідно здійснити до 25 вересня
Архів 2019

Списки рекомендованих до зарахування в аспірантуру в 2019 році

№№ ПІБ  Результати вступних випробувань Конкурсний бал
зі спеціальності  іноземної мови філософії
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Підгорний Костянтин Юрійович 5 5 5 5,0
2 Кравцова Наталія Вікторівна 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція: Освітні, педагогічні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Жушма Тетяна Віталіївна 5 4 5 4,7
2 Гуренко Юлія Іванівна 4 4 5 4,2
3 Соколова Тетяна Володимирівна 4 4 4 4,0
Конкурсна пропозиція:  Філософія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 3
1 Семко Михайло Олександрович 5 5 5 5,0
2 Авєтісян Маргарита Георгіївна 5 4 5 4,7
3 Чалапко Володимир Вікторович 5 4 5 4,7
4 Синєбрюхов Юрій Борисович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Соціологія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Даніленко Анастасія Юріївна 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Соціологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Кудрявцева Ксенія Олександрівна 5 5 5 5,0
2 Міщенко Ганна Олегівна 4 5 5 4,5
3 Германова Юлія Дмитрівна 4 4 5 4,2
Конкурсна пропозиція:  Менеджмент (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Кондратьєв Богдан Олександрович 3 4 4 3,5
Конкурсна пропозиція:  Менеджмент (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Кузьменко Тетяна Сергіївна 5 5 5 5,0
2 Майгурова Дар’я Сергіївна 5 5 5 5,0
3 Падалка Павло Андрійович 5 4 5 4,7
4 Місюня Руслан Михайлович 4 5 5 4,5
5 Коляда Тетяна Ігорівна 4 4 5 4,2
Конкурсна пропозиція:  Екологія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Пироженко Євгенія Володимирівна 5 3 4 4,2
Конкурсна пропозиція:  Фізика та астрономія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Колодяжний Вячеслав Валерійович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Прикладна фізика та наноматеріали (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Конотопська Наталія Володимирівна 5 4 5 4,7
2 Богданов Юрій Сергійович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Прикладна математика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Суханова Ольга Ігорівна 5 5 5 5,0
2 Кашинський Максим Геннадійович 5 4 5 4,7
3 Лебеденко Яна Олександрівна 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Комп’ютерні науки (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Корчакова Ангеліна Станіславівна 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Комп’ютерні науки (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Сушко Гліб Володимирович 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Комп’ютерні науки (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 5
1 Фурсов Ігор Ігорович 5 5 5 5,0
2 Ямковий Клим Сергійович 5 5 5 5,0
3 Бурлаков Георгій Олександрович 5 4 5 4,7
4 Гармаш Данііл Васильович 5 4 5 4,7
5 Малець Дмитро Костянтиинович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Комп’ютерна інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 3
1 Петровська Інна Юріївна 5 4 5 4,7
2 Челак Віктор Володимирович 5 4 5 4,7
3 Резанов Богдан Михайлович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Прикладна механіка (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Феденюк Дмитро Віталійович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 2
1 Старченко Олена Павлівна 5 3 5 4,4
2 Руденко Олексій Олексійович 5 3 4 4,2
Конкурсна пропозиція:  Прикладна механіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 4
1 Зінченко Артем Юрійович 5 4 4 4,5
2 Шепелєв Дмитро Костянтинович 5 3 4 4,2
3 Приходько Вадим Олександрович 3 4 4 3,5
4 Бєлоусов Микола Олександрович 3 3 4 3,2
Конкурсна пропозиція:  Матеріалознавство (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Шнайдер Валентин Володимирович 5 4 5 4,7
2 Рябоштан Валентин Анатолійович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Ткачов Вячеслав Юрійович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Галузеве машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Костенко Олексій Сергійович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Металургія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Швець Михайло Володимирович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 1
1 Сенченко Сергій Олександрович 5 5 4 4,8
Конкурсна пропозиція:  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 8
1 Залеський Валентин Дмитрович 5 5 5 5,0
2 Гриценко Владислав Віталійович 5 5 4 4,8
3 Жук Олексій Миколайович 5 4 5 4,7
4 Кулик Олексій Сергійович 5 4 5 4,7
5 Зорін Євгеній Юрійович 5 4 4 4,5
6 Кулапін Олександр Валентинович 5 3 5 4,4
7 Пономаренко Сергій Григорович 5 3 5 4,4
8 Колбаса Олександр Вікторович 5 3 4 4,2
Конкурсна пропозиція:  Енергетичне машинобудування (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 4
1 Малимон Іван Іванович 5 5 3 4,6
2 Жирков Олександр Григорович 5 3 5 4,4
3 Божко Едуард Валерійович 4 3 4 3,7
4 Шерфедінов Різа Бахтіярович 4 3 3 3,5
Конкурсна пропозиція:  Атомна енергетика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Безкоровайний Вадим Володимирович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Теплоенергетика (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Гойсан Станіслав Борисович 5 3 4 4,2
Конкурсна пропозиція:  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Оганесян Ованес Овсепович 5 5 5 5,0
2 Бегашевський Владислав Миколайович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Жерелюк Едуард Едуардович 5 4 5 4,7
2 Корсун Роман Олегович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Кузьминський Богдан Сергійович 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 5
1 Ковальов Геннадій Вікторович 5 4 5 4,7
2 Павлов Богдан Володимирович 5 4 5 4,7
3 Коваль Валентин Валерійович 5 4 4 4,5
4 Мєщанін Валерій Іванович 5 4 4 4,5
5 Шинкоренко Олег Ігорович 5 3 5 4,4
Конкурсна пропозиція:  Хімічні технології та інженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 12
1 Кутовий Дмитро Сергійович 5 5 4 4,8
2 Руднєва Катерина Євгенівна 5 4 5 4,7
3 Тимофєєв Вадим Дмитрович 5 4 5 4,7
4 Малік Іван Костянтинович 5 4 4 4,5
5 Гребенюк Андрій Петрович 5 3 5 4,4
6 Сарай Володимир Володимирович 5 3 5 4,4
7 Терещенко Олександра Олександрівна 5 3 5 4,4
8 Кравченко Кристина Миколаївна 5 3 4 4,2
9 Чернявський Андрій Володимирович 4 4 5 4,2
10 Грицаєнко Юрій Аміранович 4 4 5 4,2
11 Мирошниченко Ігор Володимирович 4 3 4 3,7
12 Фатенко Сергій Валентинович 4 3 3 3,5
Конкурсна пропозиція:  Біотехнології та біоінженерія (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 1
1 Чернявська Єлизавета Григорівна 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Електроніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 0
1 Мордик Олександр Олександрович 5 5 5 5,0
Конкурсна пропозиція:  Електроніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Єрмаков Іван Юрійович 4 4 5 4,2
2 Шамі Даніель Саламович 4 4 5 4,2
Конкурсна пропозиція:  Нафтогазова інженерія та технології (небюджетна)
Форма навчання: денна
1 Аббуд Маджид Халіл 4 4 3 3,8
Конкурсна пропозиція:  Нафтогазова інженерія та технології (небюджетна)
Форма навчання: заочна
1 Козін Олександр Валерійович 5 4 4 4,5
Конкурсна пропозиція:  Нафтогазова інженерія та технології (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Козирець Сергій Геннадійович 5 5 5 5,0
2 Фик Ілля Михайлович 5 4 5 4,7
Конкурсна пропозиція:  Озброєння та військова техніка (фіксована)
Форма навчання: вечірня
Обсяг держзамовлення: 7
1 Ліпейко Андрій Іванович 5 5 5 5,0
2 Шуть Олександр Юрійович 5 4 5 4,7
3 Бабіч Олексій Олександрович 5 4 4 4,5
4 Борзов Василь Сергійович 5 3 5 4,4
5 Красношапка Юрій Васильович 5 3 5 4,4
6 Мартиненко Олег Вікторович 5 3 5 4,4
7 Троценко Володимир Володимирович 5 3 4 4,2
8 Лінивцев Олександр Володимирович 4 4 4 4,0
Конкурсна пропозиція:  Озброєння та військова техніка (фіксована)
Форма навчання: денна
Обсяг держзамовлення: 2
1 Цендра Георгій Вікторович 5 4 3 4,3
2 Шевченко Андрій Валерійович 5 3 4 4,2